Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Sevdiği kişinin kendisine aynı şekilde karşılık vermemesinden yakınan birçok kişi medyumların kapılarını çalarak kendilerinden aşk büyüsü hakkında talepler de bulunabilir. Bu çok sık rastlanılan bir durumdur. Genellikle medyumları zorlamayan ve kısa zaman içinde sonuç vermesi ile bilinen bu işlemler de birçok farklı teknik veya nesne kullanılabilir. Bu tamamen medyumların o an ki seçimlerine bağlı olarak değişmektedir. En çok kullanılan tekniklerin başında ise genellikle muskalar gelmektedir. Doğru bir şekilde hazırlanan muskaların kısa zaman içinde sonuç verdiğini herkes bilmektedir. Deneyimli ve daha önce bu işlemleri yapan bir medyum kendisine gelen talepleri karşılamak için öncelikle insanların kişisel bilgilerine veya kendilerine ait olan özel eşyalarına gerek duyar. Bu tarz işlemler de insanların eşyalarından veya resimlerinden de faydalanılabilir. Bugüne kadar birçok kişinin sevdiği insanı kendine aşık etmek için deneyip sonuç aldığı bu işlemler insanlara zarar vermez ve herhangi bir risk içermez.

Bu sebeple bu kadar çok kullanılması ve talep görmesi son derece normal karşılaşmaktadır. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan medyumluk mesleğin de kendilerini kanıtlamış ve başarılı olmuş birçok medyum bulunur. Ancak insanlar bu kişiler ulaşmak için tahmin ettiklerinden daha fazla emek vermek zorunda kalabilirler. Bunun sebebi ise bu kişilerin birçok farklı işlem hakkında yoğun talepler almalarıdır. Çok sevmelerine rağmen bir türlü istedikleri karşılığı alamayan kişiler de aşk büyüsü işlemleri için düzenli olarak medyumların kapılarını çalarlar. Sabırlı olmayı bilen ve medyumların sözlerinden çıkmayan kişiler için bu işlemlerden sonuç almak çok uzun sürmez. Medyumlar da insanlara mutlaka bu konu hakkında gerekli tüm bilgileri verirler. Siz de aşk büyüsü hakkında ki yorumlarınızı bu yazının altına bırakın ve diğer insanlara yardımcı olun.

En Ağır Aşk Büyüsü

Sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmekte zorlanan kişilerin en çok tercih ettikleri manevi işlemlerin başında gelen en ağır aşk büyüsü çok az medyum tarafından yapılmaktadır. Bunun sebebi ise bu işlemlerden sonuç alabilmek için medyumların mutlaka doğuştan gelen bazı özellik ve yeteneklere sahip olmalarının gerekmesidir. Okunacak olan duaların kısa zaman içinde sonuç vermesi için medyumların nefesleri güçlü olan ve manevi anlamda kendilerini geliştirmiş kişiler olmaları. Çok önemlidir. Bu sayede insanlar kısa zaman içinde sevdikleri insanların düşüncelerini kontrol altına alarak kendilerine aşık edebilirler. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile amaçlarına ulaşmayı başardıkları gibi aynı zamanda bunun için fiziki olarak bir emek vermek zorunda kalmamışlardır. Medyumların bu tarz işlemleri başarılı bir şekilde yapabilmeleri ve genellikle insanların amaçlarına ulaşabilmelerini sağlamaları sebebi ile birçok kişi bu tar sorunlar yaşadıkların da en kısa zaman içinde güvenilir bir medyumdan yardım almak istemektedirler.

Genellikle kısa zaman içinde sonuç veren bu işlemler de en çok tercih edilen teknik muskalar dır. Ancak daha kısa zaman içinde ve kalıcı olarak sonuç almak isteyen medyumlar genellikle nurani varlıkları insanların üzerilerine musallat ederek hareket etmektedirler. Bu işlemleri yapan kişiler genellikle kısa zaman içinde sonuç almayı düşünmektedirler. Ancak bu konuda kesin bir bilgi vermek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple medyumlar insanları umutlandırmak yerine sabırla beklemeleri gerektiği hakkında gerekli bilgileri kendilerine vermelidirler. En ağır aşk büyüsünü nasıl yapacaklarını bilmeyen medyumlar ise çok dikkatli olmalı ve hiçbir zaman bilinçsiz adımlar atarak hareket etmemelidirler. Bu da insanların kesinlikle gerçek ve güvenli medyumların kapılarını çalmalarını gerektirmektedir. Doğal olarak siz de yapacağınız yorumlar ile bu konuda yanılmak istemeyen kişileri doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Büyülerin ne kadar güçlü ve özel işlemler olduğunu bilen birçok kişi çok …

11 Yorum Yapıldı

 1. giden eşi geri getirme büyüsü iranlı medyum miran rakel hoca

  Bence tek güvenilir hoca bana göre iranlı medyum miran rakel hocadır. eşimden 8 sene ayrı kaldım çocuklarımı dahi göremedim 2 çocuğum var ALLAH iranlı medyum miran rakel hocadan razı olsun aldığı para sonuna kadar helaldir eşimi çocuklarımı yeniden yuvalarına getirdi tabi önce ALLAH sonra iranlı medyum miran rakel hoca vesilesiyle bana aşk büyüsü çalışmasını yapacağını söyledi ve gerçekten işinin hakkını vererek yaptı etrafta o kadar kendini medyum diye tanıtan dolandırıcı var ki kimseye kanmayın benden size tavsiyem iranlı medyum miran rakel hocadır.

 2. burcu solmaz

  evli bir erkekten hoşlanıyordum imkansız gibi bir durum olduğunu fark edince medyumları araştırmaya başladım iranlı medyum miran rakel adında bir medyum karşıma çıktı biraz hakkında araştırmalar yapınca gerçekten ilim sahibi bir hoca olduğuna sonuç getirdim telefon numarasını aradığım zaman muhabbeti olsun sıcak kanlılığı olsun beni çevremdekiler gibi değil hoş görüyle karşıladı derdimi dinledi önce ask büyüsünü uyguladı büyünün gerçekliğini iranlı medyum miran rakel hocayla anladım yüzüme bakmayan adam bana sürekli mesajlar atmaya başladı sonrasında bağlama büyüsünü uyguladı istediğim gibi istediğim kişiye sahip oldum ben onu birlikte olduğu kadından daha çok hak ediyorum gerçekten iranlı medyum miran rakel hocaya minnettarım . yaptığım şey doğru olmaya bilir sizler için ama ben gerçekten ilk defa aşık olmuştum ve bunun karşılığını almam gerekirdi .

 3. kürşat kanter

  merhaba ben ayrı olan annemle babamı tekrar barıştırmak için iranlı medyum miran rakel hocayla çalışma başlattım biraz uzun süre alan bir çalışmada olsa iranlı medyum miran rakel hoca aşk büyüsünü uyguladı iranlı medyum miran rakel hocayla karşılaşadan önce iki tane soytarı tarafından dolandırıldım iranlı medyum miran rakel hocada da aynısını yaşarım diye çekindim bunu hissedip ilk edapta bir para talep etmedi benden aşk büyüsü denene büyüyü uyguladı bir anda babam bize geldi işte o an anlamıştım çünkü bir buçuk sene bırak eve gelmeyi telefon açmayan babam bize gelmişti annemle oturup kavga etmeden sakince konuşup barıştılar iranlı medyum miran rakel hocanın el emeğini misli misli gönderdim gerçek ilim sahibi olan güzel insan eğer bu yorumumu görürsen senden allah razı olsun

 4. Güvenili iranlı medyum miran rakel

  Arkadaşlar bende buraya tüm samimiyetim yazıyorum Türkiye de tanınan en iyi gerçek medyum iranlı medyum miran rakel hocanın ta kendisidir. Bu hocayı başkalarına benzetmeyin adam o kadar Bilgi yüklü ki sabahtan akşama kadar sadece oturup dinlemek istersiniz. Ben İngiltere de yaşıyorum burada hocamız Ayşe diye bir yakınıma yardımcı olmuş ondan duymuştum bende iranlı medyum miran rakel hocayı ona yaptığı yatsınlar göz önüne gelince benim istediğim deve de kulak kalırdı ama Allah razı olsun hatayda yaşanmasına rağmen burada bana yardımcı oldu ve onun sayesinde önümüz ay inşallah düğünüm olacak bu vakte kadar çektiğim sıkıntıyı bir ben bilirim iyi ki hoca efendi yeni tanıdım diyelim. İnternette onlarda hocaya baktım hepsi de dolandırıcı sahtekar diye yorumlar da okudum ama bi iranlı medyum miran rakel hoca yorumları da kötüleyen de olmamış bu da buranın doğru yer olduğunu gösteriyor bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim inşallah onlarda faydalanır diyelim Yurt dışında hoca bulmak çok zor Türkiye den de duyuyoruz dolandırılanları ama ben şanslıyım ki en iyi medyum denk geldim Allah binlerce kez razı olsun hoca efendiden.

 5. Hayatımı değiştiren iranlı medyum miran rakel HOCAM

  sevdiğim bir kızı zengin diye kendinden 12 yaş büyük bir adama vereceklerdi bazınız hala türkiyede böyle olaylar oluyor mu der evet oluyor benim başımada geldi bizim evin iki sokak arkasında büyük bir market vardı marketin sahibi sevdiğim kızın babasının yakın arkadaşı sevdiğim kız gelip bana bütün olanları anlattı anamı babamı alıp anlattığı akşam istemeye gittik vermediler babama anlattım durumu market sahibini vurmayayım diye babam hergün durdurdu beni paranın kölesi olmuş bir insanla tek başıma mücadele veremezdim asgari ücrete 12 saat çalışan biriyim internetten medyumları hocaları araştırmaya başladım iranlı medyum miran rakel hocayla yollarımız kesişti olayları tek tek anlattım biraz sohbet ettik muhabbeti bile beni sakinleştirmeye yetiyordu peki hocam ne yapa biliriz nasıl sevdiğim kızla kavuşa bilirim ne olur bana yardım edin dedim önce marketin sahibiyle sevdiğim kızın için soğutma büyüsü yaptı yaptıgının 6 günü evlenmekten vazgeçtiğini söylemiş babasına sonra kızın babası için ikna büyüsünü uyguladı o biraz zaman alsana ne ben niyetimi bozdum nede iranlı medyum miran rakel hocaya karşı güvenimi yitirdim babası 15 gün sonunda bizim evlenmemize izin verdi iranlı medyum miran rakel hocamıza tabiri caizze gençliğimi hayatımı borçluyum onunla karşılaşmasaydım çok canlar yanardı buna adım gibi eminim iranlı medyum miran rakel hocamız sayesinde dört buçuk aydır nişanlıyım hem ben hem sevdiğim kız şuan çok mutluyuz an içtim bir oğlum olursa ismi iranlı medyum miran rakel Olacak teşekkürler ilim sahibi adam nice canlar sana borçludur.

 6. iranlı medyum miran rakel hoca

  öncelikle herkeze selam almanya da yaşıyorum eşimle 3 senedir ayrı yaşıyorduk maddi sıkıntılar yüzünden boşanmak istedi ve boşandık türkiye’de malum işsizlik yüzünden almanya’ya geldim ALLAH’A şükürler olsun para sıkıntımı giderdim eşimin benden ayrılmasını ne ona çok gördüm nede boşanmak istemesini tekrar birlikte olamak istedim almanya dan türkiye ye geri dönmek için herşey yapacak durumdaydım. komşum gerçek medyum diye bir hocadan yardım almamı tavsiye etti numarasını verdi kendisiyle bağlama büyüsü yaptırdığını ve kesin sonuçlar aldığını söyledi aradım ve biraz konuştuk çalışmaları büyüyü bir kenara bırakıp abi kardeş gibi dertleşmek istedi bu tepkisi benim ona tamamen güvenimi ve inancımı okadar güçlendirdi konuyu anlattım eşimle ayrı olduğumu çocuğumu nekadar özlediğimi anlattım bana ben ve esim için aşk büyüsü yapacağını anlattı nasıl olduğunu neyle yapıldığını sonuçlarının nezamana karşılık vereceğini tek tek bildirdi ilk etapta güven amaçlı olmak için hiç bir para talep etmedi büyüye başladığı an itibariyle hafta geçmesi sonucu esim beni aradı tekrar benimle birlikte olmak istediğini söyledi türkiyede işsizlik yüzünden yine aynı sıkıntıları çekmekten korktuğum için onlarında almanyaya gelmesini itedim kabul etmedi hakım hocam ikna büyüsünü tavsiye etti ikna büyüsü sonucu şuanda ben eşim ve kızım almanyada mutlu bir şekilde yaşamaktayız aklımın ucundan geçmezdi gurbet elde hasretini çektiğim eşim ve kızım şuanda aynı evde yaşıyacağımız teşekkür ederim iranlı medyum miran rakel hocam

 7. Teşekkürler iranlı medyum miran rakel hoca

  merhaba ben İstanbul dan seda ayrıl olduğum sevgilim için büyü yaptırmak istemiştim arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine iranlı medyum miran rakel hocayla iletişime geçtim ne yapacağımı bilmiyordum onunla barışmak için herşey yapabilirdim iranlı medyum miran rakel hoca benimle sevgilim için aşk büyüsü yaptırdım benden sürekli kaçıp duran telefonlarıma dahi çikmayan çocuk resmen benimle olabilmek için ailesini dahi karşısına aldı iranlı medyum miran rakel hoca gerçekten ilim sahibi bir insan sizinle karşılaştığım için çok mutluyum

 8. hayatımın dönüm noktası iranlı medyum miran rakel hoca

  bana göre medyumlar arasında işinin hakkını veren iranlı medyum miran rakel hocayı tanırım üç senelik ayrı olan eşimi tekrar evine geri getirdi annemle anlaşamazlık bir durumları vardı sürekli birbirleri ile tartışıp duruyorlardı eşim ya annen ya ben dedi tabiki annemi seçtim ve ayrıldık. ben kendim için değil çocuklar annelerini istiyorlar diye yaptırdım bu büyü önce bağlılık büyüsünü uyguladı annemle eşim sanki hiç o olayları yaşanmamış gibi birbirlerini arayıp sohbet etmeye başladılar. okadar şaşırmıştım ki iranlı medyum miran rakel hoca istersen eğer eşin ve senin için aşk büyüsünü de uygularım dedi bende kabul ettim hayatım birden bire değişti yüzü gülmeyen çocuklarım anneleri gelince evin içinde koşuşturmalara oyuncaklarıyla oynamaya başladılar annem ve eşim sürekli birbirlerine misafirlikler düzenlemeye başladılar dert sıkıntı dolu dünyam bir anda çocuklarımın mutluluğu ailemin içindeki problemelerin birden yok olması bana yeniden umut verdi iranlı medyum miran rakel hocama minnetarım.

 9. Yurt Dışındaki kardeşlerime tavsiyemdir

  herkese merhaba ben İngiltere den rıza eşimle ayrı yaşıyordum iranlı medyum miran rakel hocayla aşk büyüsünü yaptırdım eşim Türkiye de be İngiltere de yaşıyordum onu o kadar özlemiştim ki ne yapacağımı bilmiyordum kime derdimi anlattıysam sadece dinlemekte kaldı uyuyamadığım bir gece ne yapacağımı düşünürken aklıma bir medyumdan yardım almak geldi biraz araştırmalar yaptıktan sonra iranlı medyum miran rakel hocayla tanıştım derdimi anlattım sağol sun her ayrıntısına kadar beni dinledi diğer insanlar gibi üzülme geçer demedi eşim ve benim için aşk büyüsünü anlattı nasıl olduğunu etkilerinin yanlış yapılması sonucu neler olabileceğini anlattı çalışmalara başlamıştık 3 gün içinde eşimden telefon geldi bazı konuları konuştuk ve barıştık şunda İngiltere de benimle birlikte yaşıyor aklımın ucundan geçmezdi yanlız yaşadığım gurbet eline sevdiğim kadının geleceği siz bana hayal dahi edemediğim gerçekleri yaşattınız ya allah ta sizin ne muradınız varsa versin iranlı medyum miran rakel hocam

 10. iranlı medyum miran rakel Hocaya Ulaşmam Lazım

  iranlı medyum miran rakel hocaya nasıl ulaşa bilirim lütfen numarasını verebileceklerimizin …

 11. Aşk Büyüsü Ve Koruma Büyüsü

  benim size önere bileceğim en iy ve en sağlam hoca iranlı medyum miran rakel hocadır kesin ve garantili sonuçlar vermekle kalmayıp benim ve eşime aşk büyü yaptıktan sonra bizim için güzel birde koruma büyüsü uyguladı bundan sonra ailemin üzerine karşı herhangi bir büyü veya muska yazılamaz yazılsada yapılsada tutamaz benim ve ailem için büyü kalbi kararmış insanlığını yitirmiş mahlukların ilk defa büyü yaptığını söyleyemem selam hoca üzerinizde herhangi bir kalkan gibi sizi koruyan büyü olamdığı için her türlü yapılacak kötülüğe açıksınız tavsiyesi üzerine koruma büyüsünü de yaptı biz dikkat ettim ki sürekli çeşitli bahanelerle bize misafirliğe gelen insanlar artık gelmiyor selan hocamıza anlattım bu olayı büyüde saç olsun tırnak olsun büyü yapılacak kişi için kullanılan önemli mazemelerdir bunları sizden bi şekilde temin etseler dahi hiç bir şekilde büyü etkisini göstermez çünkü koruma büyüsü dediğimiz büyüyü yaptım size bu yüzden size büyü yapmak isteyen insanlar gittikleri medyum vesilesiyle üstünüzde olan koruma ve aşk büyüsünü öğrenip hiç kendilerini yormuyorlar artık tanıdığın en iy ve en güveniler medyum bana göre iranlı medyum miran rakel hocadır hiç kuşkusuz ki onunla gönül rahatlığıyla çalışmaya girer ve mükemmel sonuçlar alabilirisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir