Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve insanların sevdikleri kişileri kısa zaman içinde kendilerine aşk etmelerine yarayan son derece güçlü bir işlemdir. Daha önce bu tarz işlemler yapmamış olan kişiler genellikle bu işlemleri boş yere yapılan ve hiçbir faydası olmayan işlemler olduğunu düşünmektedirler. Ancak yapılacak olan kısa bir araştırma ile aslında bu işlemlerin ne kadar önemli ve ne kadar ciddi olduğunu görmek mümkündür. Bugüne kadar birçok kişi bu işlemler ile sevdikleri kişilerin düşüncelerini değiştirmiş ve kendilerine kör kütük aşık olmasını sağlamıştır. Bu sebeple insanlar bu işlemleri çok önemsemekte ve aynı zamanda deneme konusunda da hiçbir risk görmemektedirler. Çok farklı teknikler ile yapılan bağlama büyülerinde en çok kullanılan tekniklerin başında muskalar gelmektedir.

Özel olarak hazırlanan ve içinde birçok önemli dua ile birlikte insanların kişisel bilgilerinin de yer aldığı muskalar doğru kullanıldığı zaman istenen enerjilerin ortaya çıkmasını sağlamakta ve kısa zaman içinde insanların düşüncelerin de ciddi değişimlere neden olmaktadır. Genellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinen bu işlemler de seçilen medyumların önemi çok büyüktür. Her medyumun yapamadığı bağlama büyüsü işlemlerin de kesinlikle risk almamak ve sonuçları da her zaman yakından takip etmek gerekmektedir. Bunun sebebi ise ikimi zaman kontrolden çıkabile manevi enerjilerin insanlar için çok ciddi birer risk haline gelebilmesidir. Bu sebeple deneyimli bir medyum tüm işlemlerin sonuçları yakından takip ederek gerek gördüğü zaman mutlaka gerekli müdahaleleri de yapmaktadır. İnsanların çok güvendikleri ve çok şey bekledikleri bu işlemlerden sonuç almak isteyen kişiler her adımlarını bilinçli bir şekilde atmalıdırlar. Siz de yorumlarınız ile bu işlemler ile sevdiklerini kendilerine bağlamak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Etkileri 

Bağlama büyüsü etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar genellikle sıkıntı çekmedikleri için yaşanan tüm olayları tamamen doğal karşılarlar. Ancak bu konuda uzmanların en önemli uyarıları dikkatli olmak ve kesinlikle her adımda bilinçli bir şekilde hareket etmektir. Çünkü tüm büyülerde olduğu gibi bu işlemlerde de kimi zaman beklenmedik sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tarz işlemler de amaç insanların düşüncelerini değiştirip kendilerini seven kişilere karşı olan ilgilerinin daha fazla olmasını sağlamaktır. Bunu sağlamak için ise medyumların çok titiz bir şekilde yaptıkları özel işlemlerden yardım almak gerekir. Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olan bağlama büyülerin de ilk zamanlar az da olsa manevi baskılar yaşanabilir. Bu doğal bir durumdur ve panik yapmaya gerek yoktur. Bu sebeple bu işlemleri yapmak isteyen kişiler çok tereddüt etmeden güvenilir bir şekilde medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu işlemler de ne kadar süre içinde sonuç alınacağını bilmek kesinlikle mümkün değildir ancak genellikle 1 hafta içinde belirgin sonuçlar verdikleri bilinir. Yapılan işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman etki altına alınan kişilerin partnerlerine karşı eskisinden çok daha ilgili ve sıcak davranmaya başladıkları bilinmektedir. Zaten bu işlemleri amacı da budur. Medyumları zorlamayan kolay işlemler olmaları sebebi ile bugüne kadar birçok kez yapıldıkları bilinen bu işlemlerden sonuç almak isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmamalıdırlar. Çok şey bekleyerek medyumların kapılarını çalan insanlar kimi zaman tek başlarına riskli işlemler yapmaya kalkabilirler. Bu sık rastlanılan ve tüm işlemlerin sonuçlarını etkileyen ciddi bir hatadır. Bu sebeple bu yazının altına bırakacağınız yorumlar ile siz de bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Büyülerin ne kadar güçlü ve özel işlemler olduğunu bilen birçok kişi çok …

14 Yorum Yapıldı

 1. Gerçek Bağlama Büyüsü ve iranlı medyum miran rakel hocam

  öncelikler tüm arkadaşlara selam olsun ben iranlı medyum miran rakel hocadan başka bir hoca tanımam bir çok hocayla çalışma içine girdim çoğu ta dolandırmaya çalıştı ama ben eşimin beni aldattığını düşündüm bağlama büyüsü yaptırmak istedin Fransa da medyum yada ilim sahibi kişilerle tanışmak çok ama çok zor Türkiye den iranlı medyum miran rakel hocayla tanıştım bakım yaptı eşimin beni aldatmadığını söyledi diğer medyumlardan kimle konuştuysam hemen hiç dinlemeden evet aldatıyor dedi iranlı medyum miran rakel hoca tam aksini söyledi ama yinede içimdeki kurdu öldüremiyorum iranlı medyum miran rakel hocam bu şüphe seni bitirir evladım dedi eşin ve sana bağlama büyüsü yapalım sonra aşk büyüsü uygularız karşılaşacağın sonuçlarla eşine yeniden güvenip ilk gün ki kadar çok sever ve güvenirsin çalışmalara başladık ve karşımda bambaşka biri ile karşılaştım sanki eşim gitmis yeri benden başkasına gözleri körermis bir kadın geldi gözleri benden ayıramıyor ve beni deli gibi kıskanır hale geldi iranlı medyum miran rakel hocayla çalışıpta sonuç almadım diyen insan yalan söyler arkadaşlar baktım bazı sitelerde ona karşı kötü yorumlar okdum inanmayın bu insanlar sadece iranlı medyum miran rakel hocamızı çekemeyip kıskanan dolandırıcılardan ibrettir .

 2. iranlı medyum miran rakel Hoca Farkı

  oğlum suat evine çocuklarına bağlanması için iranlı medyum miran rakel hoca ile çalışma içine girdim oğlum evli biri 2 senedir evli 1 tane çocuğu var alkol zıkkımı yüzünden ne evine gelir oldu nede gelinimi sever oldu alkol yüzünden bu halde olduğunu biliyordum iranlı medyum miran rakel hocayla paylaştım bütün sıkıntımı sonuçta ben bir anneyim eşim reddetti oğlumu benim öyle bir oğlum yok dedi ne yapacağımı bilmiyordum kıymetli hocamız iranlı medyum miran rakel hoca oğlum evine çocuğu ve eşine bağlı olsun diye bana bağlama büyüsünü yapacağını söyledi oğlumun bilgilerini istedi 3 gün sonra oğlum alkolü bıraktı bir iş buldu şuan işten eve evden işe ne onu yoldan çıkaran arkadaşlarıyla görüşüyor nede o zıkkımı ağzına sürüyor iranlı medyum miran rakel hocam gerçek bir hocadır

 3. iranlı medyum miran rakel Hoca İşinin Eri Bir Hoca

  4 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımı nedense evliliğe ikna edemiyorum çok kez kendisiyle bu konuda konuşmama rağmen her defada bir bahane ile konuyu değiştirmeyi alt üst etmeyi başardı . Geçen 5 ay kadar ayrı kaldık ama onsuz da yapamıyorum. Nette okuduğum bir çok sitede bu tarz olaylara benzer olayların olduğunu ve büyüleri yaptıran kişilerin büyük çoğunluğunun kesin sonuç aldığını okudum aynı zamanda araştırmalarım doğrultusunda bir çok medyum diye ortalık da gezinen dolandırıcı olduğunu keşfettim ama iranlı medyum miran rakel hoca hakkında bir tane bile kötü yorumla karşılaşmadım bağlama büyüsünü yaptırmak istedim evlilik kelimesinden ışık hızıyla kaçan sevgilim büyü sonrası 4 gün geçtik den sonra diz üstüne çökmüş elinde bir tek taşla evlilik teklifi eden sevgilim karşımdaydı 🙂 sevdiğim adama dediğim gibi iranlı medyum miran rakel hocanın başarılı çalışmalarında evet evet evet

 4. Çalıştığım İşyerinin Patronu Olsun iranlı medyum miran rakel HOCAM SAYESİNDE

  patrona aşık olmak, aklımın ucundan geçmezdi . Ama yakışıklılığına da dayanamıyordu insan . Ben çalıştığım yerin patronuna günden güne deli gibi aşık oluyordum her hareket her sözü beni baştan çıkarıyordu kafam alt üst olmuştu ne yapacağımı nasıl açılacağımı dahi bilmiyordum eşinden ayrılmaya ve geçinemediklerini duyana kadar kendi kendime dedim ki al sana bir şans eşinden 1 hafta sonra ayrıldılar iş yerine geldiği zaman canı sıkın morel olarak tam anlamıyla sıfırdı gelir gelmez odasına geçti bir fincan kahve yapıp odasına gittin kadınlığımı kullanarak ona senden çok hoşlanıyorum demek istedin ama beni reddeti sanki dünyadaki bütün bayanlardan nefret ediyor gibiydi iranlı medyum miran rakel hocayı aradım bağlama ve aşk büyüsü yaptı bir hafta sonra iş yerine gelir gelmez beni odasına çağırdı ve kahve yaptığım gün beni terslediği için özür diledi ve özür amaçlı akşam yemeğine davet etti çok ama çok mutluyum teşekkürler iranlı medyum miran rakel hocam birtanesiniz siz

 5. Gerçek Medyum iranlı medyum miran rakel

  ben hayatın dengesi olan zengin ve fakir hikayelerinden birini yaşadım size paylaşmak istiyorum istanbul da asgari ücrete çalışan biriyim rabbimin işi çok varlıklı bir ailenin kızına aşık olmuştu ailesinin variyeti benim kazancımı 100 katlar 200 le çarpardı. kızın babası sürekli beni ezip aşağılıyordu sanki ailesiyle tanışmak için gittiğim eve bahcivan olarak temizlikçi olarak gitmem gibi davranması beni yerin dibine sokup çıkarıyordu kendi kendime düşündüm handi derler ya biz ayrı dünyaların insanlarıyız sözü o anı yaşıyordum sevdiğim kızdan ayrılmayı düşünüyordum ayrıldım da unutum sandım vazgeçerim sandım ama her geçen gün onu daha çok özlüyor ve onunla geçen her günüm aklıma geliyordu bir medyumdan yardım almak istedim iranlı medyum miran rakel hocamı aradım hocam yapamıyorum unutamıyorum dedim beni ondan soğutun iranlı medyum miran rakel hocam yaşadığım olayları anlattım gülümsedi evladım neden vazgeçiyorsun soğutma büyüsü yerine neden aşk büyüsünü neden bağlama büyüsünü uygulamıyorsun dedi karımdan vazgeçtim soğutma yerine bağlama büyüsünü uygulamıyorsun sevdiğim kız zaten bana aşıktı ben ayrılmak istedim bunu için sadece bağlama büyüsünü yaptırdım sevdiğim kız ailesine rest çekip şuanda kirada ve benimle mutlu olduğu evde yeniden umut oldunuz bana iranlı medyum miran rakel hocam allah sizden ve tavsiyeleriniz den razı olsun.

 6. Bağlama Büyüsü Uzmanı

  iranlı medyum miran rakel hoca ile bağlama büyüsü yaptık allah razı olsun sevdiğim erkekle evliyiz ve çok mutluyuz iranlı medyum miran rakel hocama nekadar dua etsem azdır allah razı olsun hocam

 7. iranlı medyum miran rakel Hocamla Bütün Sıkıntılarınızı Çözebilirsiniz

  herkese iy akşamlar ben Fransa dan iranlı medyum miran rakel Hocayla Bağlama Büyüsü Yaptır dım eşim çok ama çok çapkın biriydi gerçekten onu çok seviyordum bütün ihanetini görmezden gelecek kadar çok seviyordum ama artık tahamülüm kalmamıştı kıymetli hocamız iranlı medyum miran rakel hoca önce eşimin erkekliğini bağladı benden başka erkeği görmeyeceğini benden başka bir bayana nefsinin uyanmayacağını söyledi büyüyü yaptırdıktan bir hafta sonra eşim numaramı değiştirmek istiyorum dedi o an anlamıştım ki dolandırılma dım iranlı medyum miran rakel hoca gerçekten ben ve eşimin mutluluğu için büyü yaptığını allah günaylarımızı affetsin ama benim içim rahat ben eşimin herzaman günah işleyeceği yerine birkere ben o günaha girerim eşimi bukadar çok seviyorum teşekkürler iranlı medyum miran rakel hocam

 8. iranlı medyum miran rakel Hocam

  bence iranlı medyum miran rakel hoca güvenilir biridir yaptırmış olduğum büyü bağlama büyüsüdür . 1 ay kadar bir süre geçti sürekli beni arayıp hali mi hatırımı sorması bir ayın sonunda büyünün ne kadar güçlü bir büyü olduğunu gördüm valla arkadaşlar çalışma içine girilecek tek bir hoca var oda iranlı medyum miran rakel hocadır . bunu size tüm samimiyetimle öneririm

  • bağlama büyüsü

   eşim benimle ilgisini tamamen kesmişti hayatında başka insanlar olduğunu tahmin edebiliyordum bir kaç kez telefonunu kurcaladım 2 çocuğumuz var onlar için sustum ne yapacağımı nasıl hareket etmem gerektiğini bile bilmiyordum 1 hafta geçki karşı komşum ayten abladan benim için iranlı medyum miran rakel hocayla aşk büyüsü ve bağlama büyüsünü uygularım çok da başarılı sonuçlar aldık iranlı medyum miran rakel Hocam allah sizden razı olsun.

 9. Gerçek Bağlama Büyüsü Burada

  yaklaşık 6 aydır güvenilir dürüst bir hoca arıyorum bir iki hocaya konuştum hepsi para göz olmuşlar. Biraz araştırma yapınca iranlı medyum miran rakel hoca ile tanıştım 4 aydır birlikte olduğum sevgilim ile yeniden barıştık bağlama büyüsünü yaptırdım gönül rahatlığıyla iranlı medyum miran rakel hocayla çalışma içine girip bütün sıkıntı ve dertlerinizden kurtula bilirsiniz en önemlisi ise bütün anlattıklarınız iranlı medyum miran rakel hocamızla aranızda kalır benim bi takın sıkıntılarım da var dı burdan söylemek istemediğim onlarla ilgilide çok etkili ve sağlan çalışmalara içine girdik size sonsuz güvenim ve saygım var hocam iyiki sizi tanımış iyiki sizinle karşılaşmışım.

 10. Gerçek Bağlama Büyüsü Burada

  eşim benimle ilgisini tamamen kesmişti hayatında başka insanlar olduğunu tahmin edebiliyordum bir kaç kez telefonunu kurcaladım 2 çocuğumuz var onlar için sustum ne yapacağımı nasıl hareket etmem gerektiğini bile bilmiyordum 1 hafta geçki karşı komşum ayten abladan benim için iranlı medyum miran rakel hocayla aşk büyüsü ve bağlama büyüsünü uygularım çok da başarılı sonuçlar aldık iranlı medyum miran rakel hocam allah sizden razı olsun .

 11. selam allahın rahmeti ve bereketi hepinizin üstüne olsun eşimle evliliğimiz bitme noktasına gelmişti haybuki severek evlenmiştik evinden telli duvaklı çıkmak yerine benimle kaçmayı bile kabul etti beni böyle seven bir kadının neden birden bire bana karşı buz olduğunu anlamış değildim her geçen gün benden nefret ettiğini benden uzak kaçmak istediğini hissediyordum fakat buda ALLAH DAN gelen bişey di bu hayatta herkesin başına herşey gelebilir rahmetli sanatçı azer bülbülünde de dediği gibi heran herşey olabilir benimde hiç ummadığım anda tüm umudumu yitirmiş İken iranlı medyum miran rakel hocamla tanıştım ve bağlama büyüsü yaptı o gün bu gündür . hayatımı mükemmel ötesi yaşıyorum .

 12. iranlı medyum miran rakel Hocama Saygılarımla

  çok sevdiğim bir kız vardı ismi beyza sosyal medyadan tanışmıştık beni hep arkadaş olarak gördü hiç bir zaman açılamadım ona bana kanka kuzen gibi hitapları bitiriyordu bıkmıştım artık bu sözlerinden bir gün tüm cesaretimi topladım ve gidip konuşmaya karar verdim beni reddetti iranlı medyum miran rakel hocamla iletişime geçtim aşk büyüsünü uyguladı sonra bağlama büyüsünü yaptı beni reddeden kız şuanda flim izlemek için mısır patlatıyor özür dilerim beyza ama söz seni çok mutlu edicem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir