Domuz Kanı Büyüsü

Domuz Kanı Büyüsü

Kara büyülerin güçlerini bilen kişiler kendilerini veya sevdikleri kişileri bu işlemlerin etkilerinden koruyabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Özellikle kısa zaman içinde verdiği etkiler ile en mutlu insanların dahi hayatlarını kısa zaman içinde allak bullak edebilmesi ile tanınan domuz kanı büyüsü işlemlerin de domuzlardan alınan kanların üzerine çok güçlü tılsımları olan sözleri okuyan medyumlar daha sonra bu kanları etki altına alınacak olan kişilerin eşyalarına veya bedenlerine sür melidirler. Ancak bunu genellikle medyumlar değil işlemleri yaptıran kişiler yaparlar. Daha sonra belli zamanlarda okudukları özel sözler ile gerekli enerjileri harekete geçiren medyumlar insanların çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarını sağlarlar. Bu eski ve aynı zamanda güçlü işlemler halen insanların yoğun ilgi gösterdikleri ve aynı zamanda gerek olduğu zaman mutlaka kullanmak istedikleri özel işlemlerdir.

Başarılı bir şekilde yapıldığı zaman gerçekten de insanların daha önce yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlayan bu işlemlerin sonuçları kesinlikle yakından takip edilmeli ve hiçbir zaman gereksiz riskler alınarak daha güçlü sonuçlar için bilinçsiz işlemler yapılmamalıdır. Bu işlemi yapacak olan medyum her şeyden önce gerekli deneyime sahip olmalı ve kesinlikle etki altına alacağı kişiler hakkında bakım çalışması yapmalıdır. Bu sayede yapılan işlemin sonuçlarını etkileyecek herhangi bir olumsuzluk olup olmadığını anlamak çok daha kolay olmaktadır. İnsanların yüzlerce yıldan bu yana farklı amaçlar ile yaptıkları bu işlemler de başarılı olabilmek için medyumların verdikleri tüm bilgileri en doğru şekilde yerine getirmek gerekmektedir. Kısa zaman içinde fiziki veya manevi sorunlar yaşamaya başlayan insanların tek kurtuluş yolları deneyimli bir medyumdan alacakları büyü bozma işlemi hizmetidir. Eğer domuz kanı büyüsü hakkında bilgi sahibiyseniz siz de yorumlarınız ile diğer insanların daha bilinçli hareket etmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Domuz Kanı Büyüsü Ne İçin Yapılır 

Kara büyüler insanların her zaman için uzak durmak istedikleri ve aynı zamanda kendilerini koruma adına ellerinden gelen yaptıkları son derece önemli işlemlerdir. Gerekli adımların doğru bir şekilde atılması ile istenen herkesin hayatı çok ciddi sıkıntılar ile dolabilir. Deneyimli medyumlar özellikle domuz büyü adı ile yapılan kara büyülerin çok güçlü olduğunu ve bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları gerektiğini belirtmektedirler. Domuz kanı büyüsü ne için yapılır veya bu işlemleri kimler yapabilir gibi sorular ile sık sık araştırmalar yapan insanlar öncelikle doğru kaynakları tercih ettiklerinden emin olmalı ve kesinlikle tüm adımlarını uzmanların yardımları ile atmalıdırlar. Çünkü bu işlemler çok güçlüdür ve etki altıda aldığı kişinin tüm hayatı kısa zaman içinde allak bullak edebilir.Bu sebeple bu işlemleri yaptırmadan önce kesinlikle çok iyi düşünmek ve sonuçların nasıl ortaya çıkacağını bilmek gerekmektedir.

Domuz büyüsün de amaç mutlu ve sağlıklı bir insanın çok ciddi manevi veya fiziki sorunlar ile karşı karşıya kalmasını sağlamaktır. Yaşam kalitesi bir anda düşen ve birçok farklı şekilde sorunlar yaşamaya başlayan insanlar da bu durumun bir büyüden kaynaklandığını anlamadığı takdirde durum çok daha ciddi boyutlara ulaşacaktır. Eğer o kişi durumun farkında varıp büyü bozma işlemlerinden yardım alırsa bir nebze de olsa kendisini etkileyen bu büyü etkilerinde kurtulma imkanı doğabilmektedir. Çok eski zamanlardan bu yana çok farklı teknikler ile yapılmış olan bu işlemler de genellikle medyumlar üzerine tılsımlı sözler okunmuş domuz kanlarını insanları elbiselerine veya bedenlerine sürülmesini isterler. Daha sonra okunan sözler ile işlem tamamlanır ve insanlar sıkıntı çekmeye başlarlar. Domuz kanı büyüsü ne için yapılır veya benzeri konular da araştırmalar yapan kişiler yardımcı olabilmek için siz de bu yazının altına yorumunuzu bırakın.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Terk edilmek her zaman acı veren ve insanların yaşamlarına bir daha eskisi …

7 Yorum Yapıldı

 1. Adnan samsun

  Evli bir bayandan hoşlanmak kadar zor bir durum yok bu dünyada ne birinden yardım ala biliyorsun nede bir büyüğüne danışa biliyorsun tek başıma içimde yaşamaya başladım sevgimi hiç kimseye belli etmeden bir yere kadar dayanamaz bir hal almıştım bir fırsatını bulup açılmak istiyordum ama ne zaman denk gelsek bir aksilik oluyor konuşamıyorduk. İnternet de dolaşırken iranlı medyum Miran Rakel hoca diye bir medyumla diyalog içine girdim çok küçük bile umudum yokken denemekte fayda var deyip geri dönüşü olmayan bir yola girdim.

  Domuz kanı büyüsü ile onu eşinden soğuturum sonrasında aşk büyüsü ile onu sana karşı deli divane ederim dedi az önce de dediğim gibi biraz bile umudum yoktu büyüyü yaptık tan 2 hafta sonrasında boşandıklarını ve önceden de şiddetli geçimsizlik yaşadıklarını öğrendim ama dışa yansıtmıyorlarmış benim yaptığım şey onların tuzu biberi olmuş eşinden ayrıldıktan sonra tanışmak için yanına gittim reddetti iranlı medyum Miran Rakel hocaya söyledim bunu şimdi sıra aşk büyüsünde dedi aşk büyüsünden fazla geçmedi 1 hafta sonra benimle çay içmek istediğini söyledi bende kabul ettim çay sohbet derken benim ona karşı duyduğum geçmişten gelen aşkı anlattım o gün bu gündür ne dediyse yapıyorum bir gün kalbini kırıp incitmedim onu iranlı medyum Miran Rakel hocam iyi ki çıktın karşıma böyle çıkmazlara girmiş kardeşlerime tavsiyem iranlı medyum Miran Rakel hocamdır.

 2. Arkadaşlarıma tavsiyem iranlı medyum Miran Rakel hocamdan yanadır. Domuz kanı büyüsünü kesin sonuçlar ile önünüze sunuyor, kaynanam bizden uzak dursun diye yaptırdım yaptırdıktan sonra bir gün kapımızı çalmadı

 3. Cansu adana

  İyi günler benim bu büyü falan gibi işlerle hiç işim olmadı iranlı medyum Miran Rakel hoca hakkında bilgi alabilir miyim

  • hakan cizre

   benden sizin gibiydim Cansu hanım ilk deneyimim iranlı medyum Miran Rakel hocayla oldu domuz kanını bilmem hiç yaptırmadım ama kendisi aşk büyüsü ve evlilik büyüsünde çok iyi domuz kanının ne işe yaradığına dairde bir bilgim yok lakin kendisi bu büyüde de başarılı olacağına inanıyorum

 4. Aybuke

  Ben bu domuz kanı büyünün soğutma amaçlı bir büyü olduğunu biliyorum. iranlı medyum Miran Rakel hocam benimle kardeşimin eşini soğuttu karaktersiz kafayı takmıştı bana kardeşime de anlatamıyordum, mutluluğunu bozmak istemedim elbet bir gün bozulacaktı ama bunun benimle olmasını istemiyordum. iranlı medyum Miran Rakel hocam domuz kanına farklı tılsımlar yazarak bana karşı bir kör insandan farksız bir hale getirdi. İlerde kardeşime yanlış yaparsa başkasıyla ayırma büyüsünü yine iranlı medyum Miran Rakel hocama yaptırmayı düşünüyorum.

 5. Dilek - mersin

  herkese günaydın ben mersinden dilek iranlı medyum Miran Rakel hoca ile bir yola çıktım ben ve eşim için büyü yapıldığını hissettim domuz kanı büyüsü ile ayırma büyüsünü bozdurduk.

 6. iranlı medyum Miran Rakel hocayı herkese tavsiye ederim gerçekten çok başarılı bir medyum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir