Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Büyülerin ne kadar güçlü ve özel işlemler olduğunu bilen birçok kişi çok farklı amaçlar ile sürekli olarak bu işlemleri denemek istemektedirler. Özellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de insanların güvenerek yardım almaları gereken medyumlar her türlü konu hakkında kendilerini tam olarak geliştirmiş olmalıdırlar. Bilindiği gibi inatçı yapıları sebebi ile bir türlü farklı konular hakkında ikna olmayan ve insanların zor durumda bırakan birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişilerin düşüncelerini değiştirmek içinde yapılacak özel bir manevi işlem bulunmaktadır. Geri döndürme büyüsü adı ile yapılan bu işlemler insanların düşüncelerine kendilerine zarar vermeden etki edip kısa zaman içinde istenen sonucu vermektedir. Bu sebeple bu tarz sorunlar yaşayan birçok kişi düzenli olarak bu işlemleri kullanmakta ve insanlar kararlarını vermeye başlamadan önce kendi istedikleri gibi davranmalarını sağlamaktadırlar.

Çok ciddi bir işlem olması ve aynı zamanda çok kısa zaman içinde sonuç vermesinin gerekmesi sebebi ile bu işlemleri yapmak isteyen kişiler kesinlikle acele etmeden tüm adımlarını doğru bir şekilde atmalıdırlar. İkna olması istenen kişinin resmine veya eşyasına okunacak özel dualar ile düşünceleri kolay bir şekilde kontrol altına alınabilir. Bunun yanında kullanılacak bir teknik ise o kişilerin üzerine nurani varlıkların musallat edilmesidir. Bu sayede de kısa zaman içinde istenen sonuç alınabilir. Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olan ve aynı zamanda insanlar için kesinlikle risk içermeyen bu işlemler kararlarını uygulamaya başlamamış kişiler için uygulanabilir. Eğer daha önce b u tarz işlemler yaptırmışsanız siz de yapacağınız yorumlar ile zor durumda olan insanlara yardımcı olabilir ve en kısa zaman içinde nasıl sonuç alacakları hakkında en doğru adımları atmalarını sağlayabilirsiniz.

Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar

Bir kişinin kararından vazgeçmesini sağlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Kimi zaman bunun için elinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri sonucu alamayan insanlar medyumların yaptıkları geri döndürme işlemlerinden yardım alabilmektedirler. Bu işlemler de amaç sadece insanların düşüncelerine etki etmek ve aynı zamanda kendilerine zarar vermeden verdikleri kararlardan vazgeçmelerini sağlamaktır. Birçok kişi bunu yapabilmek için medyumların kapılarını çalarak kendilerine taleplerini iletmekte ve aynı zamanda kısa süre içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler. Bu işlemler de medyumları nen çok kullandıkları tekniklerin başında genellikle insanların resimlerine veya eşyalarına okunan özel dualar gelmektedir. Özellikle kısa zaman içinde ve net olarak sonuç alınması gereken bu işlemler de insanların verdikleri kararları uygulamaya başlamamış olmaları son derece önemlidir. Eğer bu durum gerçekleşmişse o zaman yapılacak olan işlemlerin kesinlikle sonuç vermeyeceğini bilmek gerekmektedir.

Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler hakkında bilgi almak isteyen kişiler daha önce geri döndürme büyüsü yaptıranlar ile iletişime geçerek merak etikleri tüm soruları kendilerine sorabilirler. Bu işlemlerin sonuç sürelerinin çok kısa olması önemlidir. Aynı zamanda insanlara kesinlikle zarar verilmemeli ve kesinlikle bir şey hissetmemeleri sağlanmalıdır. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile inatçı yapıları ile kendilerini zorlayan kişilerin düşüncelerini değiştirip istedikleri sonucu almayı başarmışlardır. Bu sebeple bu işlemler halen çok uzun zamandan bu yana yapılan özel işlemler olarak bilinmektedirler. Eğer insanlar bu işlemler hakkında gerekli araştırmaları yapmadan harekete geçerlerse hem kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri risk altına atacaklarını bilmelidirler. Bu sebeple geri döndürme büyüsü yaptıranlar ile iletişime geçerek araştırma yapmak en doğru seçim olacaktır. Siz de özel yorumlarınız ile insanları doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Terk edilmek her zaman acı veren ve insanların yaşamlarına bir daha eskisi …

11 Yorum Yapıldı

 1. iranlı medyum miran rakel hocam tavsiyemdir

  iranlı medyum miran rakel hocamla geri döndürme büyüsü için işlem yaptırdım nişanlımdan ayrı bir hayat benim için zehir günler yaşatıyordu nette bir çok hoca gördüm ama benim içime kimse olmadı çevrem deki arkadaşların tavsiyesi üzerine iranlı medyum miran rakel hocayla çalışmak istedim kendisine yaşadığım dertleri sıkıntılarımı tek tek anlattım 15 20 gün içinde kesin sonuç alabileceğimi söyledi bana pek teselli veren bir cevap olmadı ve çalışmalara başladık şaka gibi geliyordu ama nişanlım beni aradı ve konuştuk o bana ilişkimizde nelerin olmasını neler yapmamız gerektiğini anlattı bende bana uyan benimde isteklerimi anlattım ve barıştık arkadaşlar gerçekten iranlı medyum miran rakel hocanın işlemleri çok güzel sonuçlar veriyor sizlerde zor durumda iseniz iranlı medyum miran rakel hocamla çalışma içine girmenizi tavsiye ederim ve gerçekten ilim sahibi bir medyum arıyor iseniz bence tek adres iranlı medyum miran rakel hocadır. yinede seçim size kalmış beni kulak ardı etmeyip kendisine ulaşırsanız beni daha iyi anlarsınız.

 2. iranlı medyum miran rakel hoca tavsiyemdir

  günümüzde bir çok hoca var hangisine güveneceğimizi hangi hocanın ilmi daha kuvvetli bilemiyoruz gerçek medyum kim derken iranlı medyum miran rakel HOCA adında bir hocayla karşılaştım tam 2 ay boyunca bu hocayı araştırdım girmediğim site okumadığım yorum kalmadı ama kendisi hakkında hep güzel yorumlar okudum sevgilim için geri getirme büyüsünü yaptırdım çok da güzel sonuçlar aldım ilk başlarda buda diğer hocalar gibi sadece para peşinde dedim ama sonradan bu düşüncemin ne kadar yanlış biri için kullandığımın farkına varmam çok da geç olmadı eğer sizlerde benim gibi hangi hoca gerçek hangi hoca işinin eri diye düşünüyorsanız bu soru işaretlerini yıkacak medyum dur iranlı medyum miran rakel hoca

 3. Bu yorumu okuyan kazanır kardeşim

  merhaba arkadaşlar bunu yazma amacım kesinlikle reklam olsun diye değildir ama bir çok yerde dolandırıldım paramı çarptılar diye yorumlar okuyoruz gerçekten çok üzücü bir durum bu ve çok rahatsız edici durumlardır beni bir kardeşiniz olarak görüp söyleyeceklerimi ciddiye alacak olursanız içiniz rahat bir şekilde iranlı medyum miran rakel Hocamla çalışma yaptıra bilirsiniz benim 2 tane dükkanım var biri sanayi de kaporta dükkanı diğeri büfe emin olun sahtekar hocalar yüzünden işçilerimin maaşını ilk defa yatıramaz bir duruma geldi hepsi sahtekar hocalar yüzünden eşimin beni terk etmesi beni bitirdi ne yapacağımı kimden yardım alacağımı bilmediğim için çok ama çok büyük paralar kaptırdım sizde benim düştüğüm yanlış seçimlere düşmeyin eğer bir sıkıntınız derdiniz varsa iranlı medyum miran rakel hocayla fikir alışverişi yapın ve hayatınızı değiştirecek sonuçlar alın ben eşim için sizler gibi geri döndürme büyüsü yaptırdım ve eşimle 3 aylık açılan bir aramız iranlı medyum miran rakel hocamız sayesinde kapanıp gitti işlerim yaptığım yanlış seçimler yüzünden halen daha düzelmiş değil lakin eşim yine olaması gereken yerde yani benim yanımda sizde benim gibi iflasın eşiğine gelmeden iranlı medyum miran rakel hocayla yollarınızı birleştirin tüm benliğimle size sadece şunu söyleye bilirim önce derdinizi kendiniz çözmeye çalışın baktınız olmuyor her şeyiniz git gide dahada çıkmaz bir hal alıyor o zaman iranlı medyum miran rakel hocadan yardım almanın tam zamanı benim derdime derman oldu inşallah siz değerli kardeşlerimin de sıkıntılarına çare bulur saygılarımla herkese İyi akşamlar.

 4. iranlı medyum miran rakel HOCAM SAYESİNDE

  iranlı medyum miran rakel HOCAMLA geri döndürme büyüsü için ulaştım hikayemden kısa bir şekilde bahsetmek istiyorum yaşadığım olay sizlerinde başınıza gelebilir bu durumda yanlış kapılardan yanlış sonuçlar almamız için anlatıyorum sevgilimden ayrıldım ben ailesiyle çok her şeyi paylaşan biri değilim sıkıntımı da neşemi de kendi içimde yaşarım sevgilimden ayrılmam beni çok derin bir sessizliğe bürüdü yemek içmek uyumak resmen çok uzak olmuştu aynı mahallede yaşamamızda cabası beni yoruyordu çünkü onu unutamıyordum tam unuttum derken sokağın başında karşılaşıyorduk tam unuttum derken bakkala giderken görüyordum çok güzel ve saygılı bir ilişkimiz vardı düşünce olarak çok olgun biriydi ama neden boş bir muhabbet den dolayı ayrıldık anlam veremiyordum iranlı medyum miran rakel hocam siz ne güzel bir insansınız genç birinin yaşama yeniden bağlanmasına sevdiği kıza yeniden kavuşmasına vesile oldunuz geri döndürme dediğiniz büyü çeşidi sayesinde sevdiğim kız ile köşe kapmaca oynadığımız semtim şimdi sizin sayenizde el ele kol kola turluyoruz ALLAH iranlı medyum miran rakel HOCAMDAN BİN KERE RAZI OLSUN.

 5. iranlı medyum miran rakel Hocanın İlmi

  Arkadaşlar bende sizler gibi sıkıntılar içindeydim nişanlandım nişana lı gün yüzü görmedim kızın ailesi olsun amcaları olsun sürekli benimle uğraşıp durdular nişanı atayım diye kendimi övmek gibi olmasın ama çok güçlü biriyimdir ama nişanlım benim kadar dayanamadı çünkü o psikopat mahluklarla aynı çatı altındaydı kıza sürekli bası kuruyorlardı dayanamadı ve ağlayarak nişan yüzüğünü çıkarıp bana verdi o sahne beni yıktı artık benimde dayanacak bir yanım kalmamıştı iranlı medyum miran rakel hocamla ilk çalışmamız değildi arkadaşım için aşk büyüsünü uygulamıştık ve hayallerindeki kız ile evlenmişlerdi iranlı medyum miran rakel hocam geldi aklıma aradım konuştuk arkadaşımız sordu aradan 1’5 sene geçmesine rağmen bir problem olup olmadığını sordu yok hocam onlar iyi ama ben çok kötüyüm dedim neden evladım dedi anlattım bende her şeyi sıkma sen canını sen ve nişanlının için elimden geleni yapmaya çalışırım dedi beni 3 gün sonra tekrar ara dedi ve kapattı telefonu çok merak ediyordum acaba neden böyle bir şey yaptı derken gün sonra yeniden aradım bana kızın amcalarının yada ailesinin yanına gidebilir’misin dedi nasıl olur hocam kanlı bıçaklı gibiyiz dedim sen git dedi gittim beni ağırlamalar tatlılar çaylar çok güzel misafir ettiler ben şok içindeydim iranlı medyum miran rakel hocamı aradım hocam ben ne yaşadım az önce dedim gülümsedi şimdi nişanlın için geri döndürme büyüsü çalışmasını yapmamız lazım kabul ediyor musun dedi bende kabul ettim tabi ki nişanlım arayıp yüzüğünün bende olup olmadığını sordu tabi ki bende dedi ve telefonu kapatır kapatmaz yanıma geldi yakında evleniyoruz size minettarım iranlı medyum miran rakel Hocam Tavsiye ediyorum herkese sizi

 6. iranlı medyum miran rakel hocamla kaybetmeniz İMKANSIZ

  Cümleten Selam herkese benim büyü yapmak istediğim zaman tek bildiğim ve güvendiğim hoca iranlı medyum miran rakel HOCADIR bu işlerin tam olarak nasıl olduğunu hangi hocanın gerçek olup olmadığını bilemezken 1 kere dolandırıldım 5 milyar paramı kaptırdım neyse ki bir daha öyle bir sonuçla karşılaşmadım tabi iranlı medyum miran rakel hocam sayesinde sevdiğim kıza büyü yaptırdım tabi yine benim olması için aksine eski sevgilisi de kıza büyü yapmış ona geri dönmesi bana aşırı saçma ve gizemli geldi çünkü onu en yakın arkadaşı ile aldatmış ayn yatak da basmışken neden yine onunla birlikte oldu anlam veremiyordum iranlı medyum miran rakel hocam kız arkadaşın büyü etkisi altında dediğinde hiç ama hiç şaşırmamıştım dediğim gibi bir kadının onun aldattığı biriyle yeniden birlikte olması için ya çok ahmak ve salak biri olması lazım yada bilinmeyen güçler tarafından yönetilmesi sonucu olabilirdi ne yapabiliriz iranlı medyum miran rakel hocam nasıl sevdiğime kavuşa bilirim dedim sen kalbini niyetini temiz tut yeter bize kardeşim dedi ve 2 hafta sonra sevdiğim kızla yeniden beraber olduk iranlı medyum miran rakel hocam ben ve sevdiğim için koruma büyüsü yaptı artık size hiç bir hocanın büyüsü hiç bir görünmeyen güçler ulaşamaz dedi bu kelime beni kadar rahatlatıp sevindirmiş diki anlatamam tabi sevdiğim kıza büyü yaptıran cezasız kalmazdı ve ilk gördüğüm yerde ağzını burnunu kırdım o zaman anladı büyü etkisinde olan bir kız beni nasıl bıraktı ne demişler aslandan büyük fil var filden de büyük fil avcısı var benim iranlı medyum miran rakel Hocam varken ava giden avlanır misali sadece avucunu yalamak düşer sana koçum 😉 BURADAN iranlı medyum miran rakel HOCAMA ÇOK AMA ÇOK SAYGILARIMI SUNARIM CANSIN HOCAM CAN SIN.

 7. Allah iranlı medyum miran rakel Hocamdan Razı Olsun

  çok zengin olmadığım için beni terk eden sevgilim için iranlı medyum miran rakel hoca ile geri getirme büyüsü yaptırdım onu o kadar çok seviyordum ki her şeyden herkes den vazgeçecek bir durumdayken para yüzünden terk edilmek çok zoruma gidiyordu gece yastığa başımı koyduğum zaman aklıma geliyordu o aklıma geldikçe küllüğüm dolup taşıyordu ne yapayım asgari ücret zor bela aileme bakmaya yetiyordu kızda kendince haklı oda lüks mekanlarda oturmak ister ama ne yapayım param yok diye sevemem mi param yok diye aşık olamam mı iranlı medyum miran rakel hocam önce beni sakinleştirdi sonrada geri getirme büyüsünün nasıl olduğunu etkilerini sonuçlarını anlattı yapmak istediğimi sordu bende onayladım aradan 2 hafta geçti ve sevgilimle barıştık büyü yüzünden barıştık biliyordum rahatsız ediyordu beni ama yapacak bişey yoktu herşey için teşekkür ederim iranlı medyum miran rakel Hocam

 8. iranlı medyum miran rakel hoca

  bende bir kızı çok sevdim ama ben sevdikçe o benden kaçıyordu bir türlü karşısına çıkıp seviyorum seni be aşığım sana diyemez’ken cesaret parlaması yaşayıp çıkma teklifi ettim ve oda kabul etti sanki rüyada gibiydim ve hiç uyanmamak istiyordum bir aya yakın sevgili olarak günlerimiz geçti arkadaşı selin yüzünden ayrıldık kızı dolduruşa getirdi ne işin var bu ezik ile sen okulun en gözle kızı iken bırak şu çocuğu diye laflar söylemiş oda ayrıldı haliyle iranlı medyum miran rakel hocamla paylaştım bu konuyu ve geri getirme büyüsü yaptı benim için o şeytan arkadaşına karşı kulakları tıkalı ve benimle çok mutlu bir ilişkiye başladı buradan o selini Allah bildiği gibi yapsın iranlı medyum miran rakel Hocam olmasa Okulun en güzel kızı ile sonsuza kadar ayrılacaktık.

 9. güvenilir medyum

  Arkadaşlar ben sadece şunu demek istiyorum eğer bir medyum arıyorsanız bu iranlı medyum miran rakel hocadan başkası olmasın

 10. gerçek medyum

  iranlı medyum miran rakel hoca hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum normalde ben banane der geçerim kim ne yaparsa yapsın derim ta ki canım yanana kadardı iranlı medyum miran rakel hocam bana yardımcı oldu sizlere de olsun iranlı medyum miran rakel yazdığınız zaman çıkıyor oradan araştıra bilirsiniz kendisini

 11. Yakında iranlı medyum miran rakel hocam ve arkadaşlarım sayesinde evleniyorum

  herkese iyi akşamlar Allah bütün dert sahibi insanların yar yardımcısı olsun hayat bazen bizleri çok büyük çıkmazlara sokuyor biliyorum bende öyle bir çıkmaza girmiştim bunu sizinle paylaşma amacım iranlı medyum miran rakel hocayı övmek yada tavsiye etmek değil ama gerçekten bana çok büyük yardımları oldu hani bilgisayarınız bozulur da Format atarsınız ya benimde aynı o şekil psikolojım alt üst olmuştu çünkü hayatımda en çok sevdiğim insan maddi sıkıntılar yüzünden beni terketti dışarıya çıkmıyordum sosyal yaşantım 0 bir şekilde ece kapattım kendimi işe gitmiyordum bırakın işe eve ekmek dahi almaya çıkmıyordum sadece kapımı çalan tekel bayinin çırağı alkol getirmek için çalıyordu arkadaşlarım benim için iranlı medyum miran rakel hocayla iletişime geçmişler iranlı medyum miran rakel hoca benime telefonda konuşup dertleşmek istemiş durumu anlattım yaşama şeklimi anlattım az önce dedim ya geri getirme büyüsünü yaptıktan sonra hayatıma Format gibi bişey attı sevgilimle barıştık çok şükür iş yerimden kovuldum ama daha güzel bir iş buldum eski düzenimi yeniden kurdum allah nasip ederse yakında nişanla nacaz Konya tarafında olan varsa crystal gold düğün salonu 9 ay sonra düğün salonunda misafirim ola bilirsiniz. Bu arada iranlı medyum miran rakel hocamın numarasını buraya bırakıyorum arayıp yardım alabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir