Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Birçok kişinin evlilik hayalinin gerçek olmasını sağladığı için her zaman en çok yapılan işlemlerden biri olarak gösterilen evlilik büyüsü işlemleri özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardığı etkiler ile bilinmektedir. Bu işlemleri genellikle partnerlerini evliliğe ikna edemeyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Ancak bazen evlilik konusunda şanssız olduklarını düşünen ve birçok farklı sebeple bu hayallerini gerçekleştiremeyen kişiler de bu işlemler için medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Genellikle medyumların zorlanmadan yaptıkları bu işlemler de başarılı olabilmek için mutlaka insanların bu kötü şanslarına neden olan şeyin ne olduğunu bilmek gerekmektedir. Bunu için ilk önce bakım çalışması yapılmalı ve insanların üzerilerinde onların evlilik hayallerinin gerçekleşmesini engelleyen bir durum olup olmadığını anlamak gerekmektedir. Medyumlar bu işlemleri özellikle muskalar ile kolayca yapabilmektedir.

Evlilik konusunda ikna olması gereken kişilerin kendilerine ait olan eşyaları veya resimleri de medyumlar için yeterli olabilmektedir. Hazırlanan muskaların içinde insanların isimlerini de ekleyen medyumlar daha sonra bu muskaları işlemleri yapan kişilere verip her zaman üzerilerinde taşımalarını önermektedirler. Bu sayede etki altına alınan kişiler direk olarak o muskayı taşıyan kişiye yönelecek ve onunla evlilik yapma isteği duyacaktır. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş özel bir işlem olan evlilik büyüsü günümüzde de medyumların en çok talep aldıkları özel işlemlerin başında gelmektedir. Doğru teknikler ile yapıldıkları zaman mutlaka insanların hayallerini gerçekleştirmesi ile bilinen bu işlemler de sabırlı bir şekilde sonuç beklemek çok önemlidir. Eğer siz de daha önce bu işlemleri yaptırmışsanız veya deneyimleriniz varsa yapacağınız kısa yorumlar ile insanların en doğru adımları atmalarını sağlayabilirsiniz. Özellikle risk almak istemeyen kişiler için yapacağınız bu yorumlar kimi zaman hayati önem de olabilmektedir.

Evlilik Büyüsü Belirtileri 

Evlilik hayallerinin bir türlü gerçek olmamasından yakınan ve en kısa zaman içinde bu hayallerinin gerçekleştirmek isteyen kişiler için evlilik büyüsü en çok tercih dilen manevi işlemlerdir. Özellikle partnerlerinin kendilerine karşı olan ilgisizliğinden şikayet edip onları evliliğe ikna edebilmek için ellerinden geleni yapan birçok kişi medyumların kapılarını çalarak bu işlemler hakkında yardım istemektedirler. Evlilik büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman önceleri evliliğe soğuk bakan kişiler kısa zaman içinde partnerlerine karşı çok daha yakınlık göstermekte ve bir an önce evlenebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler de insanların resimlerini veya kişisel bilgilerini de kullanabilen medyumlar özellikle kısa zaman içinde sonuç alabilmek için en doğru teknikleri kullandıklarından emin olmalıdırlar. Bilindiği gibi bu tarz işlemler de insanlar genellikle sabırsız bir şekilde hareket edip en kısa zaman içinde sonuç almaya özen göstermektedirler. Çünkü işlemlerin amacı karşı tarafın düşüncelerine etki ederek en kısa zaman içinde partneri ile evlilik yapma konusunda ikna olmasını sağlamaktır.

Bu tarz işlemlerin en önemli özelliklerinin başında etki sürelerinin kesinlikle belli olmaması gelmektedir. Eğer bir medyum evlilik büyüsü hakkında kesin bilgiler veriyorsa o kişiden uzak durmak en doğru seçim olacaktır. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler hiçbir şekilde zarar görmedikleri gibi aynı zamanda evlilik konusunda ikna olmalarına neden olan şeyin aslında bir büyü olduğunu anlayamazlar. Bu sebeple birçok kişi bu işlemleri denemek istediklerin de bunu bildikleri için kesinlikle tereddüt etmemektedirler. Deneyimli bir medyum kendisine gelen evlilik büyüsü belirtileri nelerdir veya bu etkiler ne kadar sürer gibi sorulara gerekli yanıtları vermektedirler. Siz de yapacağınız yorumlar ile insanlara bu işlemler hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü Büyülerin ne kadar güçlü ve özel işlemler olduğunu bilen birçok kişi çok …

12 Yorum Yapıldı

 1. GERÇEK MEDYUM

  İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCA SAYESİNDE EVLENDİM..

  ben 43 yaşında dul bir bayan dım bir evlilik yaptım sonradan ne hikmetse ne bir selam geldi bana nede tanışma isteği benim merhaba dediğim erkek bile yüzüme bakmıyordu kısmetimin tam anlamıyla kapandığını fark ettim iranlı medyum miran rakel hocam o ilim sahibi insan bana yeniden umut oldu yüzüme bakmayan erkeklerden evlilik teklifleri yağmaya başladı sosyal medya hesaplarıma hergün bir sürü istek bir sürü mesaj gelmeyle kalmayıp fenomen biri haline geldim şimdi adaylarımı ben seçer oldum teşekkürler iranlı medyum miran rakel hocam ALLAH sizden razı olsun

 2. iranlı medyum miran rakel Hocam Teşekkür Ederim

  Herkese selam ben İngiltere de yaşayan biriyim burada büyü sihir gibi işlerle uğraşan farklı gözle bakıyorlar bende kendi ülkem olan Türkiye den bir medyumla çalışmak istedim biraz araştırma içinde bulundum iranlı medyum miran rakel diye bir medyumla tanıştım Türkiye ve İngiltere arası telefonla konuşmak çok pahalı olduğu için whatsapp üzerinden iletişim sağladım sagolasun sürekli beni dinleyip bana vakit harcadı benim için evlilik büyüsü diye bir büyü yaptı pek anlamam ben büyüden falan neler için hangi büyüler vardır ama benim sıkıntımı giderecek evlilik büyüsü olduğunu biliyordum 15 gün sonra sonuç verdi allah nasip ederse 2 ay sonra düğünüm var size tüm içtenliğimle önere bileceğim iranlı medyum miran rakel hoca ile sıkıntılarınızı çözmenizi tavsiye ederim.

 3. Evlilik Büyüsünün Tek Uzmanı iranlı medyum miran rakel Hocadır

  Nişanlımla ufakda olsa bir tartışma içine girdim hani derler ya küçük şeyden büyük şey çıkar diye gerçekten de öyle ine deliğini doldurmayacak bir şey nişan atmamıza sebep oldu düğünümüze 3 ay kala sanki kötü bir kabusun içindeydim takim elbiseli bir düğün hayal ederken rakı bardaklarıyla dolu bir masada buldum kendimi aksine birde ailem üstüme gelince kendimi kaybettim hata üstüne haya yaptım kendimce çözümler ararken herşeyi elime yüzüme bulaştırmaya başladım ben falcılara medyumlara çok inan biri değilim ve benim yolumun buralara düşeceği aklımın ucundan geçmezdi bu hayatta bahtına ne çıkarsa onu yaşarsın derler ya benimde kaderim buymuş deyim iranlı medyum miran rakel hocanın internet sitesine baktım telefondan aradım derdimi anlattım kendide biraz sevindi çünkü güzel bir işe vesile olacağını zaten birbirini deli gibi seven iki gencin şeytan vesvesiyle bozulan birlikteliğini tekrar dan geri yapacağını söyledi en güçlü bir şekilde bana evlilik büyüsünü söyledi yaptıktan sonra sevdiğim kızla aramda hiç bir türlü güzel bir gelişme olmayacağını düşündüm yanıldığımı fark etmem eve döndüğümde sevdiğim kızla annemin bizim evde karşılıklı çay içmesini görene kadar oldu özür dilerim iranlı medyum miran rakel Hocam sizinde günahınıza girdim ama yaptığım hatalar gibi sizede karşı hatam olmuştur allahtan size karşı sadece düşünce hatasına girdim çevreme büyük zararlar vermemden iydir sayenizde bir köşeye atılan yüzüklerimiz yeniden parmağımızdaki yerlerini buldular ..

 4. Evlilik için gün sayıyoruz

  ben bir çok hocaya gittim ama hiç biri sevdiğim adamla beni evlenmeme yardımcı olmadı hangi hocayla konuştum sa farklı gözle baktılar ve paramı dolandırmaya çalıştılar ama iranlı medyum miran rakel hoca öyle diğer hocalar gibi gezinen dolandırıcılara benzemiyorlar evli bir adama aşıktım görücü usulu evlenmişti biliyordum birbirlerini sevmiyorlardı ama ben o adam için ölmeye bile hazırdım iranlı medyum miran rakel Hoca bakım yaptıktan sonra e kızım bu ikisi zaten birbirlerini sevmiyorlar o yüzdende çocuk yapmıyorlar bu kısımda önce aşk büyüsünü yaparız seninle diğer evladımız arasında sonra ikiniz için evlilik büyüsü yaparız yuvanızı kurarsınız dedi gerçekten mutluluktan havalara uçuyordum imkansız olarak gördüğüm adamla artık aynı yastığa baş koyacaktım hemen başlattık çalışmaları biraz geç sonuç verdi ama benim iranlı medyum miran rakel hocaya güvenim sonsuzdu 14 gün içinde boşandılar ve beni fark etmeye başlamıştı hiç naz etmeden o bir adım geldiyse ben 2 adım gittim şimdi sevgili olarak aynı evdeyiz ama düğün günümüzü kararlaştırana kadar ALLAH razı olsun iranlı medyum miran rakel hocamdan

 5. iranlı medyum miran rakel Hocanın İlmi

  benim internetten okuduğum yorumlar üzerine en çok ilgimi çekene iranlı medyum miran rakel HOCA oldu bir çok hastasına güzel sonuçlar veriğini okudum dualar üstüne dualar havada uçuşuyordu iranlı medyum miran rakel hoca için bende oğlum la çok sevdiğim sevgilisi için iranlı medyum miran rakel hocadan yardım aldım oğlum ve sevgilisi birbirlerini gerçekten çok ama çok seviyorlardı ama aksilikler gerçekten peşlerini bırakmıyordu iranlı medyum miran rakel hoca kesin olarak sorunsuz bir şekilde evlenmeleri için evlilik büyüsünü yaptırmamı önerdi kızın karşı gelen ailesi artık çocuklarla uğraşmıyor düğün masraflarının da yarısını kendilerinin karşılamak istediklerini söylediler iranlı medyum miran rakel hoca gerçekten gençler ve gerçek olan bir sevgi için elindeki bütün imkanları seferber edip kavuşamayanların engel olmayı bırakın küçük bir aksilik olmadan düğünlerini yapmamıza yardım ettiği için iranlı medyum miran rakel hocamıza sonsuz saygılarımı sunarım.

 6. Evlilik büyüsünde tek adres

  Ben hayatım boyunca ilk defa böyle işlere girdim medyum muş büyücüymüş çok korktuğum işler olmakla da kalmayıp çekindiğim şeylerdi ama iranlı medyum miran rakel hocam bana büyük yardımlarda bulundu ben yakışıklı biri değilimdir hatta açık konuşmak gerekirse kızların benimle uzakdan yakından alakaları olmaz bu durum beni çok ama çok rahassız etmeye başlamıştı ilgisizlik dışlanmış kişi olmak çok zoruma gidiyordu ailemin bile bana evlen demesi beni odamda çocuk gibi ağlamam sebep olmuştur. sokağa çıktığım zaman nerde el ele insanlar görsem her zaman onlara imrenir ve özenir bir duruma gelmiştim bir kaç kez kızlarla konuşmak istedim konuştum da ama beni arkadaştan başka bir ilişki içinde olamayacaklarını dinleyip durdum iranlı medyum miran rakel hocam bana önce kısmet açma büyüsünü uyguladı bütün dünyam birden bire değişti bir kızla tanıştım iranlı medyum miran rakel hocamın tavsiyesi üzerine evlilik büyüsünü uyguladı hayatımdaki bütün muylu anları iranlı medyum miran rakel hocama borçluyum ne yaparsam yapayım sizin emeğinizin karşılığını vermem hocam size sonsuz minnettarlığımı sunarım saygılarımla iranlı medyum miran rakel HOCAM.

 7. iranlı medyum miran rakel Hocamı Tavsiye Ederim

  Büyü hepimizin yapacağı son günah olsun ama bazen yapacak birşey kalmayınca bende büyüye baş vurdum sevgilimin ailesi beni kabul etmedi üç kere istemeye gittik ama kabul etmediler sevgilime onu kaçırmamı teklif ettim lakin telli duvaklı çıkmak istediğini söyledi günler gerçekten zehir olmuş bana yaşamakdan gram zevk alamıyordum iranlı medyum miran rakel ile iletişime girip evlilik büyüsü yaptırdım kabul etmeyen aile benim anamla babamı okadar güven karşıladılar ki iranlı medyum miran rakel hocanın işinin eri olduğunu o an hissettim saygım sonsuz büyü etkisini geç gösterdi biraz şüphe içinde kalmadım değil açıkca sı ama sonunda girdiğim tripler bir çocuğun ağlaması kadar gelip geçici olduğuna şahit oldum güzel günler şimdi beni bekliyor rabbim tüm sevdiği kişiyle arasına giren şeytanlara önce Allah sonra iranlı medyum miran rakel hoca yardım etsin herkeze iyi günler.

 8. İmkansıza büyük darbeyi evlilik büyüsüyle vuran ilim sahibi iranlı medyum miran rakel hocam

  ben buradaki yorumlara karşılık iranlı medyum miran rakel hocamla çalışma içine girdim sadece bu site için değil bir çok yerde iranlı medyum miran rakel hoca hakkında bir tane kötü yorum okumadım mahallede nihan diye bir kıza aşık olmuştum benden iki yaş büyük dü evinin önünden ne geçsem penceresinden gözümü alamıyordum ama ne ona karşı açıla biliyordum nede sevgili hissetdiremiyordum nezaman karşıma çıksa elim kolum birbirine giriyor tatlı bir paniğe kapılıyordum oda benden hoşlanıyordu ama ailemin geçmişi yüzünden ailesinin onu benimle evlenmeye kabullenip izin vermeyeceklerini nihal de biliyordu bende biliyordum ailem çok kirli bir geçmişleri olduğunu biliyordum amcalarım dayılarım hep sorunlu tiplerdi iranlı medyum miran rakel hocam evlilik büyüsü yapıldıktan sonra şansımı deneyip istemeye gittik nihal şok olmuştu ama gözlerinde ki mutluluk beni öyle rahatlatıyor ki söze girip istedik hiç düşünmeden verdiler o anki mutluluğumu ne tarif edebilirim nede anlata bilirim sadece iranlı medyum miran rakel hocamı herkeze tavsiye ederim hayatının değişmesini isteyen hiç kuşkusuz iranlı medyum miran rakel hocamla çalışma içine girebiliri Allah sizden razı olsun hocam tutuğunuz altın olsun ellerinizden öperim

 9. iranlı medyum miran rakel hocam Allah razı olsun sizden

  Rabbim kimsenin yuvasını yıkmasın gerçekten çok kötü günler geçirdim çocuklarım peri perişan olmuştu herkese her türlü zararı verebilecek bir şekil almıştım kimseye güvenmez kimseden bir umut ışığı olacak hareket beklemez bir halim vardı iranlı medyum miran rakel hoca kendime çok ağır zararlar verdiğim an karşıma çıktı yıkılan yuvamı eskisinden daha iyi bir hal almaya başladı öyle bir kadınla tanışmıştım ki beni eşimden soğuttu çocuklarımın yüzüne dahi bakamaz hale gelmiştim bir ton paramı yedi iranlı medyum miran rakel hocam o kadından uzak tuttu beni bütün bağımı kestirdi uyuz oluyordum eşimi çocuklarımı değiştirdiğim kadından sanki kara basan olarak bir çeşit mide bulandıran bir pislik olarak görmeye başladım allah razı olsun iranlı medyum miran rakel hocam eşimle ilişkimi düzeltti eşimin bana olan sevgisini yeniden kazanmama vesile oldu yıkılan yuvamı yeniden yaptığı için iranlı medyum miran rakel hocama nekadar teşekkür etsem azdır

 10. İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCAMLA ÇALIŞMA İÇİNE GİREN KESİN KAZANIR VE ÇOK İYİ BİR İNSANLA GÜZEL BİR YOLA ÇIKAR

  Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorsanız tek önerim iranlı medyum miran rakel hocadır iranlı medyum miran rakel hocam kısmetimin açılmasına büyük katkıda bulunmuş bir hocadır eminim ki siz ona ne kadar dürüst olur doğruları konuşursanız oda size iki katı yardımcı olur hayatını ilmini küçük yaşlardan belli insanların iyiliği için kullanan iranlı medyum miran rakel hocam siz değerli kardeşleriminde yanında olacağına eminim istanbul dan suat kardeşimizden aldık numaranızı derseniz yardımları daha fazla olur numaranı buraya bırakıyorum bu numaran ulaşa bilirsiniz .

 11. pişman olmayacağınız iranlı medyum miran rakel hocamdır

  evlilik büyüsü ne kadar zormuş arkadaş 4 5 tane hocayla bağ kurdum ama alayı boş beleş insan çıktı yaptırmayacaktım artık eşimin bir gün gelip yanımda ağlamasından dolayı son bir hocadan yardım istedim buda Mardin de yaşaran iranlı medyum miran rakel hoca oldu eşim sürekli evlenelim evlenelim diye konular açması beni rahatsız ediyordu bende evlenmeyi çok istiyordum ama maddi sıkıntılarımdan dolayı bir türlü nişanıdır düğünüdür çerezidir gibi masrafları bir araya getiremiyordum iranlı medyum miran rakel hocam evlilik büyüsü çalışmasını önerdi çalışmalarımızı başlattık Almanya dan nadir gelen bir amcam vardı birden bire o çıkıp geldi beni de çok sever buraya bir arsa almak için geldiğini söyledi bir iki gün bizde kaldı ben yine sevgilimle evlilik yüzünden tartışırken amcam duymuş ne oldu yigenim derken anlattım mevzuyu arsa için getirdiği parayla benim düğünümü yaptırdı babamla da biraz tartıştı ben gurbette neden yaşıyorum ailemin kan bağım olan sizlerin mutluluğu için gurbetlerdeyim dedi amcam beni kendine okadar tav etmiş tiki iranlı medyum miran rakel hocama teşekkür etmeyi bile unutmuştum allah sizden razı olsun hocam önce allah sonra sizin sayenizde mutluluğuma kavuştum

 12. iranlı medyum miran rakel

  Bende İşlem yaptırmak istiyorum dum her yerde iranlı medyum miran rakelİ övdüler aradım kapalı olan kısmetimi açabilir misiniz dedim evlenmek yuvamı kurmak istiyordum gerçekten de bahsedildiği kadar işinin hakkını veren bir hocaymış Allah razı olsun hocam sizden sizle kimse gerçekten ne seviye yarıştı’ra bilir nede sizin hakkınızda yalan şeyler anlata bilir arkadaşlar ister inanın ister inanmayın umrum da değil ama iranlı medyum miran rakel hocayla iletişime geçen zaten beni anlar buyrun bu numarası paranızı kaptırmak istemiyorsanız tek adres iranlı medyum miran rakel HOCAMDIR .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir