Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Çok güçlü ve çok ciddi manevi işlemler olan ermeni büyüsü işlemleri bugüne kadar çok az kişi tarafından yapılabilmiştir. Özellikle yapılış tekniği ile tüm manevi işlemlerden ayrılan bu işlemleri yapabilmek için medyumların ne kadar ciddi bir risk aldıklarını bilmeleri ve her adımı mutlaka bilinçli bir şekilde atmaları gerekmektedir. Medyumların şeytan ile iletişime gerçek yaptıkları bu işlemler de amaç her ne olursa olsun aynı teknik kullanılır. Aslında bu isim direk olarak bir büyüyü değil ermeni medyumların yaptıkları tüm işlemleri ifade etmek için kullanılır. Çünkü bu kişiler kendilerine gelen tüm talepleri bu işlemler ile karşılamışlardır. Sıradan bir insan için kesinlikle mümkün değil gibi görülen veya insanların çok korkmalarına neden olabilen bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler çok güçlüdür.

Özellikle bir kişinin şeytan gibi çok güçlü bir varlığın etkisine girecek olması sebebi ile bu işlemleri yapacak olan kişilerin çok iyi düşünmeleri gerekmektedir. Yapılan işlemler de herhangi bir hata yapılması veya herhangi bir işlemin bilinçsiz bir şekilde yapılması ilerleyen zamanlar da çok ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Zaten artık ermeni büyüsü yapmak isteyen kişiler genellikle zorlanmakta ve bu işlemler hakkında güvenecekleri bir medyum bulamamaktadır. Zaman içinde sürekli olarak gelişmiş olan bu alan da artık çok daha basit teknikler ile hareket eden medyumlar insanların taleplerini de çok daha risksiz teknikler ile karşılamaktadırlar. Her ne kadar kısa zaman içinde sonuç veren güçlü işlemler olsalar bile yine de medyumlar artık bu işlemlerden uzak durmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. İnsanların artık ermeni büyüsü işlemleri hakkında daha bilinçli bir hale gelmeleri için siz de yorum yapın ve bilgilerinizi başka kişiler ile paylaşın.

Ermeni Büyüsü Kesin Tutar Mı

Bilinen en eski ve en güçlü manevi işlemlerden biri olan ermeni büyüsü işlemleri özellikle medyumların şeytandan yardım almalarını gerektirdiği için çoğu zaman tercih edilmemektedir. Dolayısı ile insanlar bu işlemlerin güçlerini bilmelerine rağmen genellikle uzak durmaya özen göstermektedirler. Ancak birçok kişi farklı amaçlar ile ermeni büyüsü yaptırma istemekte ve mutlaka güvenilir bir medyumdan bu işlemler hakkında yardım almak istemektedirler. Bu kararı vermeden önce ise mutlaka ermeni büyüsü kesin tutar mı veya bu işlemler hakkında kimden bilgi almak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bulmak gerekmektedir. Yapılan işlemler çok riskli olacaktır çünkü bir insanın şeytan veya aynı tayfadan gelen varlıklar ile iletişime geçmesi son derece zordur. Kulağa bile korkunç gelebilen bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilen bir medyum kısa zaman içinde istenen sonucu verecektir.

Ancak bu işlemleri yapabilen kişilerin sayıları o kadar azdır ki insanlar çoğu zaman istedikleri amaca ulaşmakta zorlanmakta ve ermeni büyüsü yerine farklı bir işlem denemek zorunda kalmaktadırlar. Bu tarz işlemleri yapmak için çok ciddi bir maneviyata ve yanı zamanda çok ciddi bir deneyime sahip olmak gerekmektedir. Bu sebeple insanlar ermeni büyüsü yaptırmak istedikleri zaman karşılarına çıkan herkese güvenmemeleri gerektiğini bilmeli ve kesinlikle karşılarına çıkan herkese güvenmemeleri gerektiğini de unutmamalıdırlar. Hangi amaçlar olursa olsun bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler çok dikkatli olmalı ve sonuçları da çok iyi analiz etmelidirler. Doğru bir şekilde yapılan ermeni büyüsü işlemi kesin olarak tutar ve istenen sonucu verir. Fakat günümüz de bu işlemleri yapabilecek kadar güvenilir medyum bulmak neredeyse olanaksızdır. Bu sebeple yorumlarınız ile siz de bu işlemler hakkında araştırma yapan kişilere gerekli bilgileri verin ve tüm risklerin yok olmasını sağlayın.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Terk edilmek her zaman acı veren ve insanların yaşamlarına bir daha eskisi …

12 Yorum Yapıldı

 1. İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCA VE ERMENİ BÜYÜSÜ

  merhaba ben İstanbul dan Cansu eşim için ben büyü yaptırdım benimle ilgiyi alakayı tamamen kesmişti söylediklerimi umursamıyor dediğim hiç bir şeyi ciddiye almıyordu ya ondan ayrılacaktım yada başka yöntemlerle baş vuracaktım çok sevdiğim için ayrılmayı bir kenara bırakıp büyü yaptırmayı seçtim bu konuda da iranlı medyum miran rakel hocadan yardım aldım Ermeni büyüsü yapıp benden soğuyan eşimi tekrar bana karşı sevgi aşk duymasını sağladı ben ilk defa büyü yaptırdım oda iranlı medyum miran rakel hocam ile birlikte çıktığım bu yolda yanılmadım şanslı biriymişim ki param dolandırılmadı ve istediğim sonucu aldım ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SİZDEN

 2. BÜYÜ ETKİSİNDE OLAN SEVGİLİMİ GERÇEK MEDYUM HOCAM ERMENİ BÜYÜSÜ SAYESİNDE YENİDEN BENİMLE BİRLİKTE OLMASINI SAĞLADI

  ben arkadaşlar vesilesiyle iranlı medyum miran rakel hocamla arkadaşlarım tanıştım sevgilim kendinden 4 yaş küçük bir kızla birlikte olmak için benden ayrıldı bunu kendime yediremedim ondan çok güzeldim ve çok akıllı biriydim ama neden bir anda benden ayrılmak istedi neden kendine göre olmayan biriyle birlikte olmak istedi bilmiyordum üniversiteden bir arkadaşıma anlattım neden ayrıldığımızı o bile bu işte bir iş var dedi gel iranlı medyum miran rakel hoca diye bir hoca var işini güzel yapan bir hoca onunla konuşalım aradık bize bakım yaptı sevgilimin büyü etkisi altında olduğunu söyledi bu büyü bozmazsak eğer sevgilini unutmamı ve bu durumu kabullenmemi istedi büyüyü ermeni büyüsü ile boza bileceğimizi dile getirdi hemen hiç zaman kaybetmeden ermeni büyüsünün çalışmalarına başladık aradan 11 gün geçtikten sonra sevgilim bana geri döndü teşekkürler iranlı medyum miran rakel hocam.

 3. iranlı medyum miran rakel hoca sayesinde kaynanam bizimle uğraşmıyor artık .

  Nişanlımla kaynanam yüzünden yollarımızı ayırmak zorumda kaldık sürekli her şeyimize dışarıda gezmek için dahi sürekli baskı yapıyor nişanlılık içindeki geçecek en güzel günlerimizi bize zehir ediyordu ne nişanlıma bu böyle olmaz bize şimdiden bu sıkıntıları annen yaşatıyorsa evlendiğimiz zaman kan kusturur bu bize sevgilimde bana hak verdi iranlı medyum miran rakel hocadan üzerimizde bir büyünün yada muskanın olup olmadığını sordum bizim için değil ama kızın annesine sizin huzurunuzu bozası için büyü yapılmış dedi aslında öyle biri olmadığını lakin büyü yüzünden bize kötü davrandığını söyledi çok güçlü ve etkileri kadar zararları büyük olan ermeni büyüsünü yapmanın çözüm olduğunu söyledi önce biraz zaman istedik sonra yaptırmaya karar verdik giydiğimiz elbiseye dair karışan kadın bir süre sonra umrun da olmamaya başladık Ermeni büyüsü yaptıracak arkadaşlara tavsiyem iranlı medyum miran rakel hocadır.

 4. iranlı medyum miran rakel

  arkadaşlar benim param çok gitti bildiğiniz gibi değil sadece sizin de paranız gitmesin diye buradan bir hocayı tavsiye edebilirim size bana göre ondan başka bir hocayla çalışma içine girmeyin ben iranlı medyum miran rakel hoca ile ermeni büyüsü yaptırdım benden ayrı eşimi geri getirmek için öyle hocalara yüksek miktarda paralar bayıldım ki tahmin bile edemezsiniz çünkü eşimi çok ama çok seviyordum yaptığım yanlış yüzünden eşimi kaybettim kendi kendi kazdığım kuyuya kendim düştüm konuyu burada çok deşmek istemiyorum ama benim gibi sizde paranızı kaptırmayın eğer varsa bir sıkıntınız açın ellerinizi dua edin belki Rabbim de size yardımını iranlı medyum miran rakel hoca vesilesiyle derman olur bakın arkadaşlar sizi tekrar uyarıyorum iranlı medyum miran rakel hoca dan başkasıyla çalışma içine girmeyin benden size demesi benim eşim le aramdaki küskünlük kalktı darısı sizlerin başına ben iranlı medyum miran rakel hocanın reklamını falan yapıyorum sanmayın valla kafanıza göre ister söylediklerimi ciddiye alın isten almayın canınız yanana kadar da düşüncelerimi ciddiye almazsınız siz bilirsiniz benim canım yandı sizin yanmasın diye bu yorumu yapıyorum herkese iyi akşamlar.

 5. BÜTÜN MUTLULUĞUMU İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCAMA BORÇLUYUM

  medyum araştırmalarımda 3 kişi yüzünden hayallerimle dalga geçildi bir umut İnternet de gezinirken iranlı medyum miran rakel hoca İle karşılaştım sürekli arzuladığım bir kız vardı aynı okuldaydık fakat farklı bölümlerde ders görüyorduk onu her okul çıkışı yada ders aralarında görmemde acayip bir şekilde duygu fırtınaları yaşıyordum ne yapsam ne etsem bir türlü ilgisini çekemiyordum en son kendi kendime konuşup şimdi gidip açılmalıyım şimdi tam zamanı diye diye bir türlü açılamadım kantinde otururken benden gelip çakmak istedi dedim fırsat bu fırsat şimdi açıldın açıldın yoksa bir daha imkanı yok bu anı yakalayamazsın diye anlatım ona nasıl duygular beslediğimi maddi durumum kötü diye kabul etmedi tabi bunu direk yüzüme vurmadı ama kelimeleri onu gösteriyordu iranlı medyum miran rakel hocam bu yaşadığım sıkıntıları bilince bana kendi evladına yardım eder gibi bana yardım etti şimdi benim yüzüme parasızlıktan dolayı bakmayan kız teklifimi düşünmek için biraz zaman istedi benden iranlı medyum miran rakel Hocam bu süre zarfında ona gözükmemeye çalış dedi bir hafta kadar okulun içinde resmen kovalamaca oynuyor’duk bir hafta sonrası iranlı medyum miran rakel hoca sadece bir şey sormak için yanına git saati sor mesela dedi gittim yanına saati sorma amaçlı sordum da bırak şimdi saati falan sormayı teklifin hala geçerliyse cevap vermek istiyorum evet seni dinliyorum çıkma teklifini kabul etme istiyorum o gün bu gündür hayatım yeniden başlamış gibi kabul ettiğini duyunca yaşadığım sevgiyi anlatamam 3 kez dolandırıldım ama iranlı medyum miran rakel hocam sayesinde umrumda değildi bu saatten sonra bütün mutluluğumu iranlı medyum miran rakel hocama borçluyum

 6. iranlı medyum miran rakel HOCA

  ben böyle şeylere asla inanmazdım ama nişanlım düğüne bir hafta kala nişanı atınca mecburen arkadaş tavsiyesi üzerine iranlı medyum miran rakel hoca ile dertleşmek istedim sitesinde o kadar güzel yorumlar gördüm ki bu hoca da bana yardım eder diye düşündüm ve düşüncelerimde yanılmamışım hem nişanı taktık hemde eskisinde daha iyi bir ilişkiye imza attım ermeni büyüsü söyledikleri kadar güçlü bir büyüymüş buna da KENDİM ŞAHİT OLDUM

 7. İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCAM SAYESİNDE SEVGİLİM YENİDEN BENİMLE BİRLİKTE OLDU

  merhaba ben İstanbul dan Kürşat nişanlım için ermeni büyüsü yaptırdım benden ayrılmasını tahmin dahi edemeyeceğim sevgilim bir anda hiç bir şey yokken ortada benden ayrılmak istedi neden ayrıldığını sormak için aradığımda ise telefonlarıma dahi bakamaz oldu iranlı medyum miran rakel hocama la konuştuk dan sonra da Ermeni büyüsü ile giden sevgilimi geri getire bileceğini ve benden bir daha hiç bir şekilde ayrılmayacağını söyledi çalışmalarımıza başladık dan 2 hafta sonra sevgilim beni aradı ve büyük bir haksızlık yaptığını söyledi ve tekrar benimle hayatını birleştirmeye ve bir daha haklı olmadığı sürece ayrılmayacağını dedik den sonra iranlı medyum miran rakel hocamı arayıp teşekkür ettim

 8. iranlı medyum miran rakel hocayla çalışmanızı tavsiye ederim

  ben eşimle ayrıldım ayrılmamız da bir sürü sebep vardı benim tarafımca çaresiz kalmıştım eşimin bana geri dönmesi için iranlı medyum miran rakel hocamdan ermeni büyüsü ile yardım aldım sağ olsun çok yardımcı oldu kaynanam eşimi çok benden ayrılması için çok tahrik etmesine rağmen şükürler olsun ki eşim bana geri döndü eşim ve çocuklarım artık çok ama çok mutluyuz aslında böyle şeylere gerek duymadan barışacağımızı düşünmüştüm ve çok yanıldım iranlı medyum miran rakel hocama minnetarım sizlerinde başınızda böyle sorunlar ve sıkıntılar varsa iranlı medyum miran rakel hocamdan yardım almanızı tavsiye ederim hayatınızda başarılar diliyorum iyi akşamlar

 9. Arkadaşlar Eğer Bir Sıkıntınız Derdiniz Varsa iranlı medyum miran rakel Hocamı Aramanızı Rica Ederim

  Arkadaşlar iranlı medyum miran rakel hoca kadar ben işinin eri yardım sever bir hoca görmedim emin olun şimdiye kadar ki bütün duyduğunuz yada dolandırıldığınız hocaları unutun varsa bir derdiniz uykularınızı yarı da bırakan psikolojik sıkıntılarınız iranlı medyum miran rakel hocadan yardım almayı deneyin size söz veriyorum yanılmayacaksınız tabi önce Allah dan sonra da iranlı medyum miran rakel hocamdan yardım dileyin ben buna adım gibi eminim ki bana yardımcı olduğu kadar siz değerli kardeşlerimin de yanında olacaktır.

 10. İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCA İLE HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN

  merhaba ben Ankara dan Yusuf ailemin ayrılığından dolayı bir süre amcam ve ailesi ile birlikte yaşamaya başladım tabi çok zor olsa da benim için amcamın kızına ilgi duyma ya başladım dile getiremedim bir süre ama kuzenim başkası ile bir ilişki kurmaya karar verdiğini bana bahsedince kendime İnternet den biraz araştırmalar yaptım ne yapacağımı bilmiyordum tabi bir yandan da civardaki arkadaşlarımdan da bir başkası için durumumu anlatıp yardım istedim ve onlarda bana iranlı medyum miran rakel Hocayı tavsiye ettiler tabi ben hemen iranlı medyum miran rakel hocayı aramadım çünkü bana hiç inandırıcı gelmiyordu ama çevrendeki bir kişininde benim derdime benzer bir dertten dolayı iranlı medyum miran rakel Hocayı arayıp aşk büyüsü ile sevgilisine kavuştuğunu öğrenince hemen iranlı medyum miran rakel hocayı arayıp durumumu anlattım bana Ermeni büyüsü ile yardımcı olacağını söyledi bana biraz maddi yönden sıkıntı verdi ama amcamın kızının tam anlamıyla benim eşim olacağını söyleyince verdiğim paranın hiç bir değeri kalmamıştı gözümde önce amcamın kızı ve onun sevgilisinin arasın soğutma büyüsü yapıp onları ayırdık sonrasında ise ermeni büyüsü ve ile amcamın kızı ile benim hayatlarımızı birleştirdi 15 gün sonra nişanımız var tabi bunlar hepsi iranlı medyum miran rakel hocamın ilmi ve bilgisi sayesinde oldu iranlı medyum miran rakel Hocam ile çalışma içine giren pişman olmaz hayatınızdaki bütün hayallerinizi ve dilekleriniz yerine getire bileceğine inanıyorum.

 11. iranlı medyum miran rakel hocam sayesinde nişanlımı yeniden kazandım ve alkol denilen illeten sonzu

  ben İzmir de yaşıyorum çok ciddi sorunlarım olduğu için de iranlı medyum miran rakel hoca ile tanıştım sevgilim için büyü yaptırmak zorunda kaldım nişanlımla aramız çok kötü idi ben alkol bağımlısı bir insandım önceden hayatıma önceden de giren bir çok kız arkadaşım dan bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım hiç birisi umrumda olmamıştı ama nişanlımı kaybetmek istemiyor dum ama alkol den de ne yaptım sa kurtulamadım iranlı medyum miran rakel hocam ermeni büyüsüne kendi bazı bildiği gizli ilimler ile beni alkolden soğutacağını ve nişanlım ve benim için aşk büyüsünü yapacağını söyledi ermeni büyüsünün yaptık dan sonra bir buçuk hafta geçtik den fazla süremeden ben alkolden tamamıyla soğumuş ve alkol kelimesini duymamla birlikte mide bulantıları yaşamama sebep oldu nişanlıma anlattım alkolü bıraktığımı söyledim tabi ki inanmadı bana kaç kez bıraktım deyip içmeye devam ettim söz verdim bir daha öyle bir yanlışım olursa benim ile bir daha selam dahi vermemesini istedim bir umut oldu tabi bende verdiğim söze iranlı medyum miran rakel hocam sayesinde sadık kaldım aşk büyüsü ile ona yaptığım hataları hiç yaşanmamış sayıp benim ile yeniden eskisinden daha güzel bir hal alıp ilişkimize devam etti Allah sizden razı olsun iranlı medyum miran rakel hocam.

 12. İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCAM SAYESİNDE KARİYER SAHİBİ OLDUM

  öncelikle merhaba arkadaşlar benim çok karmaşık bir hayatım var sağlıklı bir ilişki kuramadım arkadaşlarımın sevgilileri ile buluşup sosyal aktiviteler yapıyor ben bunlardan geri kalıyordum ismini vermek istemediğim çok kıskandığım ve kendimi onun yerinde olmak istediğim bir arkadaşım var , bu kişi bana sürekli misvet yapıyor ve kız arkadaşlarının yanında beni aşalayıp küçük düşürüyor gerçekten çok zor bir durum içerisindeyim derken tavsiyeler ve araştırmalar üzerine iranlı medyum miran rakel hocam ile tanıştım ve yaşadığım içinde olduğum durumu anlattım kendisine ona güvenip ve istediğimi yerine getireceğini söyledi ermeni büyüsü yapacağını ve başarılı olacağını Söyleyerek beni kendine güvenimi kazandım ve harekete geçmiştik 1 hafta aradan sonra hayatımda çok büyük değişiklikler yer aldı , taraflar değişti ipler artık benim elimde , kariyer sahibi an meselesi ben arkadaşlarımın bana yaşattığı duyguları onlarla yaşatmayacağıma söz verdim yine dile getirmek istiyorum iranlı medyum miran rakel hocama çok minnettarım tabi önce Allah tan sonra iranlı medyum miran rakel hocamdan yardım istemenizi tavsiye ediyorum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir