Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü 

Süryani büyüsü yapmak sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda bu işlemleri yapacak medyumların kendilerine güvenmeleri ve gerekli tüm bilgilere tam olarak sahip olmaları gerekmektedir. Hiçbir zaman risk alınmaması gereken bu işlemler de şeytan veya aynı tayfadan gelen varlıklar ile iletişime geçmek gerekmektedir. Zaten bu sebeple bu işlemler günümüzde genellikle yapılmadığı gibi aynı zamanda insanlar genellikle bu işlemlerden uzak durmayı tercih etmektedirler. Deneyimli bir medyum kendisine bu tarz işlemler hakkında talep geldiği zaman mutlaka insanların riskler hakkında uyarmakta ve çoğu zaman bu işlemler yerine farklı işlemler ile kendilerine yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Genellikle çok farklı amaçlar ile yapılan ve kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile bilinen bu işlemlerin hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde yapılmaması gerekmektedir. Özellikle alınacak olan risklerin ilerleyen zamanlar da konu ile alakası olan kişiler için ne kadar ciddi sorunlara neden olacağını bilmek gerekmektedir.

Bundan yüzlerce yıl önce yaşamış olan medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman genellikle çok özel ve tılsımlı sözler okuyarak şeytana ulaşmakta ve ulaşmak istedikleri amaçlar için gerekli yardımları almaktadırlar. Günümüzde birçok kişi bu işlemler hakkında yardım almak istemelerine rağmen yine de istedikleri sonuca ulaşama maktadırlar. Çünkü artık medyumlar bu işlemleri yapamadıkları gibi aynı zamanda kendilerine gelen talepleri karşılamak yerine farklı teknikler ile insanlara yardımcı olmak istemektedirler. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu işlemler ile birçok konuda amaçlarına ulaşacaklarını bilen insanlar süryani büyüsünün ne kadar önemli ve ne kadar ciddi olduğunu bilmeden kesinlikle harekete geçme melidirler. Bu özel ve riskli işlemler hakkında araştırmalar yaparken risk almak istemeyen ve her zaman en doğru bilgilere ulaşmak isteyen kişilere yardımcı olabilmek için siz de yorumlarınızı bırakın ve insanları doğru bir şekilde yönlendirin.

Süryani Büyüsü Etkisi 

Süryani büyüsü bugüne kadar birçok kişinin hayatın da çok ciddi değişimlere ve sorunlara neden olan özel işlemlerdir. Özellikle yapılış tekniği sebebi ile insanları her zaman zor durumda bırakan bu işlemler çok az medyum tarafından yapılabilmektedir. Diğer büyü işlemlerine göre çok daha farklı bir yapıya sahip olan bu işlemler de medyumların şeytandan yardım alaları sebebi ile insanların bu işlemleri yapmadan önce çok iyi düşünmeleri gerekmektedir. Hiçbir zaman hata payı olmayan bu işlemler de risk almak istemeyen kişiler her zaman için ok dikkatli olmalı ve yardım aldıkları kişilerin daha önce de bu işlemleri yaptıklarından emin olmaları gerekmektedir. Bu işlemleri birçok farklı amaçla kullanabilen medyumlar yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu işlemler hakkında insanları uyarıp her adımların da çok dikkatli bir şekilde hareket etmelerini sağlamalıdırlar.

Günümüzde yapılan tüm işlemleri bu teknik ile yapmış olan süryani medyumları kendilerinden sonra ki medyumlar bu işlemler hakkında çok fazla bilgi vermedikleri için günümüzde bu işlemler hakkında bilgi bulmak çok zordur. Aynı zamanda güvenilir bir medyum bulmakta son derece zordur. Bu sebeple insanlar bu tarz işlemler hakkında araştırma yaptıkları zaman genellikle eli boş dönmek zorunda kalmaktadırlar. Bir kişinin şeytan ile nasıl iletişime geçeceğini bilmesi ve aynı zamanda bu varlığı istediği amaca ulaşabilmek için nasıl yönlendireceğini bilmesi son derece zordur. Bunun için çok ciddi bir deneyim ve çok ciddi bir bilgi gerektirmektedir. Her ne kadar kısa zaman içinde sonuç veren güçlü işlemler olsalar da yine de bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Eğer süryani büyüsü işlemleri hakkında bilginiz varsa yorumlarınız da bu bilgileri başka kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Terk edilmek her zaman acı veren ve insanların yaşamlarına bir daha eskisi …

13 Yorum Yapıldı

 1. Süryani büyüsü ile eşimle barıştım

  Öncelikle herkese Yunanistan dan merhaba Süryani büyüsü İçin iranlı medyum miran rakel hocamdan yardım aldım emin olun Türkiye burnumda tütüyor burada ne halden anlayan insan var nede dinleyecek birilerini bulmak kolay eşimden ayrıyız ikimizde Yunanistan da yaşıyoruz ama ayrı ayrı evlerde gurbet elde eşinden ayrı yaşamak çok zor hele bu gurbeti bir Türk erkeği yaşıyorsa büyük sıkıntı yemeğini yedi mi bir şeye ihtiyacı var mı diye düşünüp duruyordum iranlı medyum miran rakel hocam Süryani büyüsü ile canımdan çok sevdiğim eşimi yanıma gelmesine vesile oldu hata bende idi biliyorum ama kendi ülkemizde olsak yeminle yaptırmazdım bu büyü halan işlerini burada gururuna yediremeyip barışma isteğimi kabul etmiyordu ama bana da çok büyük ihtiyacı vardı 6 senelik eşim yani ne düşündüğünü ne istediğini gözünün içine baktığım an anlaya biliyordum iranlı medyum miran rakel hocam beni çok iyi anlayıp elindeki bütün imkanları bana sarf etti ona ne kadar teşekkür etsem azdır Allah iranlı medyum miran rakel hocamdan razı olsun başka ne diye bilirim ki daha

 2. İpek / iranlı medyum miran rakel hoca

  Çocukluğumdan belli sevdiğim bir çocuk vardı aynı binada oturuyorduk o 2 katta ben en üst katta oturuyordum 25 26 yaşlarımıza ne onlar taşındılar nede biz taşındık en başından belli o benden ben ise ondan çok hoşlanıyordum annesi bize geldiği zamanlar odama geçip konuşup sohbet ediyorduk o bana arkadaşlarını anlatırdı ben on anlatmazdım bu durumu fark edince neden sen arkadaşlarına sıra gelince konuyu değişiyorsun dedi çekinerek kıskanıyorum dedim seni ufak dan yüzünde bir tebessüm oluştu tam o anda birbirimize açıldık gel zaman git zaman cafeler de buluşmalar falan derken ailemize bu konudan bahsedip nişan takmayı planladık o zamanlar ailelerimiz kavgalıydılar hem bu vesileyle de barışırlar diye umuyorduk erkek arkadaşımın ailesi kabul etti ama benim ailem kabul etmedi daha neler neler yaptım kabul etmeleri için anlatamam babam imkansız gibi bir ilişkiye çevirmişti artık erkek arkadaşım benim arkadaşlarım medyum falan o gibi işleri sever tanıdıkları çok iyi bir medyum varmış ismi iranlı medyum miran rakel diye istersen onunla bir konuşalım ilk başlarda kabul etmedim çünkü o tür şeylerden çok ama çok korkuyordum babamla son kez konuşup kabul etmezse eğer sabah iranlı medyum miran rakel arayacaktık babam yine kabul etmedi önce erkek arkadaşıma aileme bir zarar gelmez demi dedi yok dedi işinin eri bir hocaymış öyle dedi arkadaşlar arayıp konuyu anlattık ikna büyüsünü uygulayacağını söyledi bize bizde kabul ettik aradan 1 hafta geçti babam kabul etmemeye devam ediyordu 2 hafta geçti yine aynı şekil erkek arkadaşıma neden böyle olduğunu sordum bilmiyorum dedi tekrar aradık hocam hiç bir değişme yok diye BEKLEYİN VE SABREDİN DEDİ 3. haftanın çarşamba günü erkek arkadaşımın babası ile benim babam ellerinde poşetlerle geliyorlardı şaşırmıştık ikimizde yanlarına gidelimmi gitmeyelimmi derken bir cesaret gittik sevgilimin babası bizim ee bu gençlerin çilesini nasıl yapalım dedi babam verdim gitti yıllardır tanıyorum sizleri aramızdaki kırgınlık yüzünden çocukların kaderleriyle oynamayalım gelin bu akşam isteyin dedi ellerini öptük onlar eve gidince iranlı medyum miran rakel hocamızı aradık ama sevinçten ne erkek arkadaşım konuşa biliyordu nede ben iki kelimeyi bir araya getirip teşekkür edemedik iranlı medyum miran rakel Hoca gülümse yerek ALLAH MUTLU MESUT ETSİN GÜZEL KARDEŞLERİM RABBİM MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN diyip kapattı siz ne mübarek bir insansınız hocam Allah da sizin dualarınızı kabul etsin.

 3. süryani büyüsü yapan iranlı medyum miran rakel

  Kim ne derse desin ben iranlı medyum miran rakel hocamdan başka bir hocayla büyü yaptırma işine girmem eşimle benim arama sürekli girmeye çalışan bir bayan vardı eşimle beni ayırmak için elinden geleni ardına koymadı evimizi dahi yakacaktı manyak kadın büyüler muskalar daha yaptırmadığı şey kalmadı amacına ulaştı da eşimle beni öyle bir ayırdı ki eşim İstanbul sultan beyli ye babasının evine geri gitti iranlı medyum miran rakel hocam çok güçlü ve kuvvetli bir soğutma büyüsünün olduğunu söyledi üzerimizde önce bu büyüyü bozup eşinle aranı toparlamaya çalışırız sonrasında Süryani büyüsü ile eşinle senin arandaki kırgınlıkları dargınlıkları silip eskisinden iyi bir şekilde evine geri getiririz kabul ediyormusun bunu sen kabul ettiğin ana çalışmalarıma başlarım dedi onun cümlesi bitmeden ben kabul ediyorum dedim çalışmalar başladı tabi o kadın hazır aralıklar varken sürekli benimle aynı evde yaşamayı istediğini benimle sevgili olmak istediğini söyleyip duruyordu bende zamanı var yeni bir ilişkiden çıktım bana biraz müsa de ver toparlanayım diye diye bunu oyalıyordum çünkü iranlı medyum miran rakel hocam dedi saklı olan büyülerin yerlerini daha kolay öğrene biliriz sakın tersleme onu dediği gibi de oldu çay içmeye davet ettim bunu biraz huyuna gittim nasıl başardın bunu olan oldu artık diye anlat bileyim dedim başta büyü falan demedi seven ne yapmaz gibisinden kelimeler kullanarak geçiştirdi biraz yakınlaşmam ile oldu çok param gitti ama büyü sayesinde benimsin dedi büyümü dedim evet dedi ne büyüsü bu soğutma büyüsü dedi o seni hak etmeyen eşin seni gördüğü zaman aslında o kadar çirkin bir şey olarak görüyordu ki seni nerede bu büyü dedim yatak odanızda aynanın arkasında deyince hiç bozuntuya vermedim o gittik den sonra iranlı medyum miran rakel hocamı arayıp hocam büyü aynanın arkasında deyince sakın dokunma dedi tılsımlı bir büyü o sana da o yüzden rahat bir şekilde anlatmış ki gidip alıp yok etme amaçlı büyüye dokunmanı istemiş aynanın arkasında kağırt lar saç telleri birden kayboldu artık o kadından uzak dur diye mesaj attı iranlı medyum miran rakel hocam 1 hafta geçmeden eşim de evine geri döndü iranlı medyum miran rakel hocam bizim için birde koruma büyüsü yaptı hiç bir şekilde bir daha büyü etkisinde olamayalım diye o gün bu gündür benim bir tek inanıp güvendiğim iranlı medyum miran rakel hocam var başka kimseyle de zaten ne işim olur nede önerim olur ama sizde derdinize derman bir medyum arıyorsanız bu iranlı medyum miran rakel hocadan yardım alabilirsiniz.

 4. iranlı medyum miran rakel hocamla Süryani büyüsü

  Herkese mutlu pazarlar ben çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde iranlı medyum miran rakel ile tanıştım arkadaşım hoşlandığı kız arkadaşı için yaptırdı şuanda nişanlı ve çok mutlular eminim kıza büyü etkisi altında olduğunu söylesek daha önceden niye yaptırmadınız bunu bana diyecek bir mutluluk içinde bende tartıştığım eşimle tekrar birlikte olmak için yaptırdım asılda ben çok anlamam medyum muş büyücüymüş bilmem pek o işleri dediğim gibi arkadaş tavsiyesi ile iranlı medyum miran rakel hocayla tanıştım sağolsun sanki kan bağımız var akrabayız gibi davrandı bana biraz sinir ettim söylediklerini anlamadığım için ama sinirli hali ile bile en küçük bir kırgınlık yada ne bileyim argo kelime olsun ağzından çıkmadı arkadaşımla kız arkadaşının halini sordu çok mutluyuz sayenizde hocam dedi arkadaşım aradan bir buçuk sene geçmesine rağmen bile ufak tefek aksilikler dahi olsa kendisine söylemesini istedi arkadaşımın o zaman ben tam haliyle anlamıştım ki iranlı medyum miran rakel Hocam diğerlerine benzemiyor tatlı dili olsun ilgi alaka olsun insanın canı sıkıldıkça arayıp muhabbet edesi geliyordu Süryani büyüsü ile eşinle benim ilişkime yardımcı olacağını söyledi arkadaşım güven oğlum sen kardeşine iranlı medyum miran rakel hoca bu camiada en kuvvetli en kesin büyüleri yapan bir hocadır kimseyle onu bir kefeye koyma dedi o dedikçe ben daha çok inandım inancımda boşa çıkmadı 3 gün sonra eşimle barıştık tavsiye üzerine iranlı medyum miran rakel Hocayla Tanıştım artık kontrol dışına çıkmış problem’ler de tek çalacağım kapıdır iranlı medyum miran rakel Hocam

 5. Benim tavsiyem iranlı medyum miran rakel HOCADAN başka bir hoca olamaz

  merhaba arkadaşlar ben daha O kadar bunalmış ve sıkılmıştım ki medyum aramaktan kimi aradıysam dolandırıcı kimi aradıysam sapık çıktı fotoğraflarımı gönderdim tehdit ettiler erkek arkadaşımla barışmak için her şey yapacak haldeydim çünkü onu aldatmış tım beni asla ama asla affetmeyeceğini ve eskisi kadar sevmeyeceğini biliyordum iranlı medyum miran rakel diye biri çıktı karşıma diğerleri gibi sandım onuda güvenim ilk başlarda sıfırdı medyumlarla aramda geçen diyalogları anlatınca bana hak verdi her kelimesinde kızım demesi huzur veriyordu bana o diğerleri gibi değildi erkek arkadaşıma yaptıklarımı anlattım ilk başta benimle çalışmak istemedi günlerce aradım gece gündüz aradık dan sonra pişmanlığımı iranlı medyum miran rakel Hocamda anlamıştı bana yardım etmeyi kabul etti ve Süryani büyüsü diye bir büyü yaptı erkek arkadaşım sana son bir şans daha veriyorum diye bir mesaj attı daha ne isteye bilirdim ki emin olun arkadaşlar iranlı medyum miran rakel hocada sizin bahsettiğiniz hocalar kadar iyi bir hoca iranlı medyum miran rakel hocayla da çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim.

 6. gerçek medyum

  Benimde sizin sıkıntılar benzeri sıkıntım vardı ama benimki biraz farklıydı eşim iş yerindeki sekreteri ile bir ilişki içindeydi ve bunu görmem için kör olmam lazımdı her gün geç gelmeler bitmeyen gece yarılarına kadar toplantılar sanki özel şirkette çalışmıyor vatan kurtarıyorlar bazı günler eve hiç gelmiyordu arayıp neredesin diye soruncada bağırıp çağırıp kapatıyordu telefonu neymiş efendim işteymiş iranlı medyum miran rakel hocamdan yardım almaya karar verdim neden eşimi tanıyorum beni deliler gibi seven eve elinde çiçeksiz çocuklara oyuncaksız gelmeyen adam evin yolunu unuttu kendi kafasına buyruk yaşayan sorumsuz bir koca çocuklarıma da baba olmaya başlamıştı bu böyle olmaz bu işte bir terslik var deyip iranlı medyum miran rakel hocamı aradım hocam böyle böyle bu adama birden bire ne oldu neden bize böyle davranıyor diye ağladım ağlama dedi telefonu kapat beni 15 20 dakika sonra tekrar ara dedi aradım eşimin üstünde büyü olduğunu sizi kıskanıp çekemeyen birinin yaptırdığını söyledi asılda o günün gün ettiği kadına küçücük bile bir sevgi yada yakınlık duymuyor eşin şuanda kendisinde değil bu büyüyü bozmazsak boşanmaya kadar gider dedi biliyordum bir işler döndüğünü peki nasıl boza biliriz hocam bu büyüyü Süryani büyüsü ile bozarız sonrasında aşk ve bağlama büyüsünü yaparak eşinin sana karşı kaybettiği sevgiyi bulmasında yardımcı oluruz sonrasında bağlama büyüsü ile senden başka bir bayana nefsini kapatıp tabiri caizse senden başka bayanlara kör ederiz dedi dediklerinin hepside tek tek yerine geldi eşim benden başka bir bayana bırak bakmayı kafasını dahi yerden kaldıramıyordu sürekli beni ve çocukları dışarı yemek yemeğe çıkarıyordu inanın eşim eskisinden daha iyi bir hal almış bir dediğimi ikiletmez bir pozisyona gelmişti tabi bu Önce Allah sonra iranlı medyum miran rakel hocam sayesinde Allah Tutuğunuz altın etsin hocam düşüncelerim ne zaman çizgiyi geçse siz yardım ettiniz bana.

 7. süryani büyüsü yapan iranlı medyum miran rakel hoca

  reklam falan yapmıyorum ama paranızın dolandırılmaması için yada duygularınızla oynanmaması için tek hoca iranlı medyum miran rakel hocadır sevgilim için aşk ve Süryani büyüsü yaptırdım konuşmuyorduk birbirimizle son çare iranlı medyum miran rakel hocamdan akıl almak ilminden faydalanmak oldu yaptığı bir çok güzel sonuçlar vermiş çalışmalar arasında benimde 1 2 çalışmam vardır normal de dikkat ederseniz hiç bir hoca kesin cevaplar ve sonuçlar veremez ama iranlı medyum miran rakel hocam kesin dediyse konu kapanmıştır olumsuz sonuçlar vereceği zaman zaten söylüyor bu işlem bize istediğimiz sonuçları vermez kendinize göre hangi çalışma sağlıklı sonuçlar verecekse onu yapar tabi yaptığı çalışma sizin ve sıkıntılarınızın ihtiyaç duyduğu beklediği sonuçları kesinlikle fazla verir eksik vermez ben sevgilimin benimle barışmasını istedim sevgilim barışmayı geçin evimden çıkmak istemiyordu yakında söz kesmeyi düşünüyoruz.

 8. iranlı medyum miran rakel hoca

  iyi akşamlar bende memnun kaldığım medyumU söylemek istiyorum burada gördüm kendilerini üç dört tane yorum yapılmış yardımda bulundukları kişiler tarafından iranlı medyum miran rakel hoca saygı değer insanlardan biri ben yaptırdığım çalışmaları buradan anlatmak istemiyorum ama iranlı medyum miran rakel hocayla oğlum ve gelinim için Süryani büyüsü yaptırmıştım aralarında soğukluk olduğunu fark ettim ben ne yaptım sa ikisi de anlatmadı iranlı medyum miran rakel hocamla konuştum gelinim ve oğlum için aşk büyüsü ve Süryani büyüsünü yaptı şimdi çok şükür araları mükemmel ötesi siz dert sahibi kardeşlerime de gönül rahatlığı ile önere bileceğim iranlı medyum miran rakel hocam profesyonel bir medyumdur.

 9. iranlı medyum miran rakel

  merhaba benimde size bir önerim olacak iranlı medyum miran rakel hocam Süryani büyüsü sayesinde evi terk eden eşimi evine geri getirdi biraz uzun sürdü ama istediğimden kat ve kat sonuçlar aldım şimdi çok şükür eşim işten evine evinden eşine günahı benim boynuma yapacak bir şeyim kalmadığı için büyüye başvurdum iranlı medyum miran rakel hocam hakkını verdi

 10. İRANLI MEDYUM MİRAN RAKEL HOCAM SAYESİNDE HAYATA YENİDEN TUTUNDUM

  keşke daha önce iranlı medyum miran rakel hocayla yollarımız karşılaşsaydı ailevi sıkıntılar yüzünden psikolojik sorunlar yaşıyordum kendi kendime konuşur kendi kendimle mücadele verir oldum eve gitmiyor hangi arkadaşın evi müsaitse orada kalıyordum bu durum gerçekten beni etkisi altına almıştı kimden nasıl yardımlar alacağımı bilemiyordum psikologla görüşmelere gitmez oldum ailem iranlı medyum miran rakel hocadan yardım almaya karar vermişler beni de sonradan tanıştırdılar hocamız genç kardeşimiz zaten kurtulmak istiyorsa bu bataklıktan kendisi de bana derdini anlatıp içini döke bilir demişti beni bu hale sokan bir kızdı ama benim için sıradan bir kız değildi her gece rüyalarımda gördüğüm sürekli onu düşünmekten kendimi alı koyamadığım bir kızdı aklı dengemi yitirmiştim Süryani büyüsü ve iranlı medyum miran rakel hocam sayesinde hayallerimdeki kız ile hayatımı birleştirdim Allah sizden razı olsun hocam ya aklımı yitirip kendi kendimi bitirecektim yada çevremdeki insanlara çok ciddi zararlar verecektim beni bu dertten kurtardınız minnettarım size.

 11. iranlı medyum miran rakel hoca ile SÜRYANİ ÇALIŞMALARI

  Arkadaşlar ben iranlı medyum miran rakel hocamı arayıp Süryani büyüsü yaptırdım mükemmel sonuçlar veriyor 7 gün içinde sonuç aldım ama yaşantımı değiştiren bir sonuç oldu size de tavsiyem iranlı medyum miran rakel hocadır

 12. Evli Biriyle Aşk Yaşadım Süryani iranlı medyum miran rakel Hocam Sayesinde İstediğim Mutluluğu Yakaladım

  merhaba ben zabit Almanya da yaşıyorum iranlı medyum miran rakel ocanın namını çok duydum burada kendisiyle çalışma içine giren çok insan varmış bende denemek istedim neden diye sorarsanız o kadar güzel yorumlar aldım ki onun hakkında benim yaptırdığım işlem biraz sizlere ters gelebilir ama yapacak bir şey yok evli bir bayandan acayip derecede hoşlanıyordum ama bu imkansız olmakla kalmayıp çok zor bir ilişki olarak gözüküyordu iranlı medyum miran rakel hocayı aradım konuyu duyunca önce biraz durdu biraz düşündü gel evlat bu işten var geç dedi yap dersen yaparım o ayrı bir konu ama bu yükü beraber yüklenmemiz lazım dedi çalışmaları başlattık bir yuva yıkıldı ama daha güzel bir yuvanın temelleri atıldı bana göre

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir