Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında her zaman özel bir yeri olan canbar büyüsü kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinmektedir. Ancak yapılması zor ve sabır isteyen bir işlemdir. Bu sebeple her medyum bu işlemler de başarılı olmamakta ve insanların beklentilerini tam olarak karşılayamamaktadır. Yapılan işlemlerin sonuç verebilmesi için çok dikkatli olmak ve tüm aşamalar da en doğru teknikleri kullanmak gerekmektedir. Bu işlemlerden sonuç alabilmek için öncelikle insanların kişisel bilgilerine ihtiyaç vardır. Aynı zamanda bu bilgilerin nasıl kullanılacağını da çok iyi bilmek gerekmektedir. Deneyimli bir medyum kendisine gelen talepleri karşılamadan önce çok dikkatli olmalı ve hangi adımları nasıl atacağını çok iyi bilmelidir. İnsanların en kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri işlemlerden biri olması sebebi ile medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman kesinlikle acele etmemeli ve titiz bir şekilde hareket etmelidirler.

Küçük bir kağıt üzerine insanların isimlerini yazarak yuvarlak bir şekil içine alan medyumlar aynı zamanda bu işlemleri yaparken çok özel güçler olan tılsımlı sözleri de düzenli olarak tekrar ederler. Bu sözlerin arasında insanların isimlerinin de mutlaka anılması gerekmektedir. Bu sayede ortaya çıkacak olan enerjiler direk olarak o kişileri etki altına alacak ve bu durum uzun süre devam edecektir. Bunu sağlamak için mutlaka gerekli deneyimlere sahip olmaları gereken medyumlar tüm işlemleri doğru yaptıkları takdirde mutlaka zaman içinde insanların birbirlerine olan ilgilerinin ve sevgilerinin maksimum düzeye ulaşmasını sağlayacaklardır. Çok eski bir işlem olan canbar büyüsün de başarılı olmanın en önemli kuralı ise sabırlı olmaktır. Bekleyen ve umudunu kaybetmeyen kişiler genellikle bu işlemler ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilirler. Bu sebeple siz de canbar büyüsü hakkında ki deneyimlerinizi paylaşarak herkese yardımcı olabilirsiniz.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Tutar

Bağlama büyülerinin en güçlülerinden biri olan canbar büyüsü bugüne kadar en çok yapılan ve aynı zamanda en ciddi sonuçları veren işlemlerden biridir. Bir deri veya kağıt parçasına insanların isimlerini yazan medyumlar daha sonra bu isimleri bir yuvarlak içine alır ve bu deri parçalarını tıpkı muskalar da olduğu gibi dış etkenlerden etkilenmeyecek bir hale getirirler. Tüm bu işlemlerden sonra hazırlanan bu ürünleri üzerilerinde taşıyan veya gizli bir yere saklayan kişiler kısa zaman içinde sevdikleri kişilerin kendilerine karşı çok ciddi bir şekilde ilgi gösterdiğine tanıklık ederler. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler medyumlar tarafından sık sık kullanılsa bile hakkında çok fazla bilgi olmadığı için genellikle insanlar tarafından pek bilinmemektedir. Medyumların bağlama büyüleri hakkında çok sık talepler aldıklarını herkes bilir.

Çünkü birçok işi sevdiği kişinin kendisine karşı olan ilgisizliğinden yakınır ve en kısa zaman içinde bu durumu tersine çevirebilmek için elinden geleni yapar. Doğru bir şekilde yapılan canbar aşk büyüsü insanların tüm düşüncelerini kontrol altına almak ve kısa zaman içinde istenen şekilde davranabilmesini sağlamak için yeterli olacaktır. Ancak önemli olan tüm işlemleri ve tüm adımları doğru bir şekilde yapmaktır. Çünkü bu tarz işlemler de en ufak bir hata dahi sonuçları direk olarak etkilemektedir. Bu da insanların hem hayal kırıklığı yaşamalarına hem de yapılan tüm işlemlerin tamamen boşa gitmesine neden olabilmektedir. Doğal olarak bu işlemleri denemek isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında medyum seçimi ve doğru isimlere nasıl ulaşılacağı hakkında araştırmalar yapmak gelmektedir. Canbar büyüsü kaç günde tutar veya benzeri sorular hakkında araştırmalar yapan kişiler yardımcı olabilmek için siz de bu yazının altına yorumunuzu bırakabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Terk edilmek her zaman acı veren ve insanların yaşamlarına bir daha eskisi …

13 Yorum Yapıldı

 1. selcan

  ben iranlı medyum Miran Rakel hoca kadar güçlü bir hoca görmedim arkadaş Canbar büyüsü ile unutmaya çalıştığım sevgilim ile beni eskisinden daha iyi bir hale getirdi. çok ciddiyim iranlı medyum Miran Rakel hocamla derdinize derman bulmaya çalışın bence.

 2. yaşar adana

  Nasıl anlatsam bilmiyorum eşim için canbar büyüsü yapılmış. Bunu da iranlı medyum Miran Rakel hocamdan öğrendik. Kendi başımıza hiç bir şekilde bu büyü ile başa çıkamayacağımızı ve bu büyüyü papaz büyüsü yardımı ile bozabileceğimizi anlattı. Gerçekten çok başarılı sonuçlar aldık. Sonsuz teşekkürlerim ile iranlı medyum Miran Rakel hocamın ellerinden öperim saygı ve sevgilerimle.

 3. Canbar büyüsü bozma

  merhaba benim bu büyü ile çok haşır neşir olan bir arkadaşım var onun vesilesiyle iranlı medyum Miran Rakel hocamla tanıştık. nişanlımın bir anda bana sürekli soğuk davranıp kendi kendide kafasında bir şeyler kurup bana karşı yükselmelerini kaldıramıyordum artık. Ne kadar karşıma alıp konuşmak istesem de hep tersledi yada karşıma geçip alay eder gibi beni dinledi. evet sen haklısın doğru sen çok biliyorsun bir tek aptal biziz gibisinde kelimeleri sinirlerimi bozdu hemde az önce medyumlarla arası iyi olan arkadaşımın yanında masada bağırıp çağırıp terk ettim. dışarı çıktığım zaman arkadaşım yanıma gelerek melisada çok garip şeyler fark ettiğini söyledi. Nasıl bir şey fark ettin deyince de sanki o kendisi değildi çünkü melisa öyle bir kız değil.

  Arkadaşım istersen bir hocaya soralım dedi bırak oğlum ne hocası ben inanmam dedim öyle şeylere tamam sen dur ben araştırırım dedi iki gün sonra iranlı medyum Miran Rakel hoca ile konuştuğunu ve canbar büyüsü ile sevgilimin benden soğuduğunu bunu yapanın da çok yakın bir arkadaşımız olduğunu söylemiş size vereceğim talimatlara tam ve eksiksiz uygulamanız lazım saati ve dakikası geçmeden yada erkenden yapmayacaksınız dedi bizde ne dedi ise yaptık büyü biraz geç bozuldu ama sevgilim eskisi kadar bana ilgi ve sevgi duymaya başladı. Arkadaşlar ben bu işlere inanamam kime göre neye göre büyü yapılır demeyin varsa kaybetmek istemediğiniz bir kişi yada sizin için değeri yüksek biri için davranışlarında gariplik veya soğukluk varsa bilin ki bir sıkıntı içindesiniz. Ben inanmazdım lakin iranlı medyum Miran Rakel hocamla bu büyü yapma işine girene kadardı Allah razı olsun hocam

 4. iranlı medyum Miran Rakel hoca

  Bu güne kadar çok sevgilim oldu. ama hiç birine beni terk edip giden fatih gibi olmadı, sözlerime nasıl başlasam onuda bilemiyorum ya hani birini çok seversiniz. o sizi biraz sever ya benim problemim de bunun gibi fatihi çok sevmeme rağmen benimle istediğim kadar ilgilenmiyordu. Birini bulup benden ayrıldı kızı da görseniz. benim tırnağım etmez. iranlı medyum Miran Rakel hoca diye bir hocayla tanıştım. Fatihin benim olması için canbar büyüsü yaptım. simdi tam istediğim şekilde bir fatihle birlikteyim. Varsa sizinde böyle bir sıkıntınız hayatınızda olmasını istediğiniz biri iranlı medyum Miran Rakel hocayla çalışma içine girebilirsiniz.

 5. iranlı medyum Miran Rakel hoca hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olabilecek biri var mı .

 6. Kamuran

  Herkese iyi akşamlar.
  Eşimle çok kez boşanma aşamasına geldik. Bu süreç bizden çok çocuklarımıza ciddi sorunlar yaşattı okullarından olsun arkadaş çevrelerinden olsun sürekli farklı farklı tepkiler aldılar. Bu durum beni çok etkiliyordu ya tam anlamıyla bitirip boşanmak istiyordum, yada her şeyi unutup bambaşka bir hayat yaşamak istiyordum sürekli eşim engeller çıkarıp ilişkimizi dahada çıkmaz bir hal almasını sağlıyordu.

  Bu böyle olmaz deyip medyumlardan çare arar hal almıştım. 1 kez dolandırıldım, medyumlardan da umudumu kesmek istemişken iranlı medyum Miran Rakel hoca ile konuştum. geçmişindeki yaşadığın bütün kötü olayları unutup kendine yeni bir sayfa açmamı istedi canbar büyüsü ile eşini tekrar sana çok iyi bir koca çocuklarına yuvasına sadık bir baba yapabileceğini söyledi büyüyü yaptıktan 3 buçuk hafta sonra bambaşka bir adam karşımda çok farklı duygular besleyen bir koca duruyordu. iranlı medyum Miran Rakel hocama buradan ne kadar teşekkür etsem yaptığı iyiliği karşılayamam.

 7. Patronuma büyü yaptırdım aslında yaptırmayacaktım. Lakin kendisi beni kullanıp bir köşeye atana kadar hırsıma yenik düştüm. Ne yapayım bana seni seviyorum diye diye dilinde tüy biten bir adamın gerçekten sevdiğini düşündüm suç mu benim yerimde kim olsa o ilgiye sevgiye cazibesine kapılırdı. iranlı medyum Miran Rakel hocanın namını duymuştum bir kaç kez kendisiyle arkadaşım sayesinde konuştum. iranlı medyum Miran Rakel hocam bile bana hak verdi. Canbar büyüsü ile kendime köpek yaptım o ırz düşmanını iranlı medyum Miran Rakel hocam o şerefsizden öcümü almakla kalmadı, iş yerimde kademe atladım.

 8. Canbar büyüsü ile evleniyorum

  Bana göre insanların büyüye baş vurmaları yanlış ama bazen yapacak bir şey bulamayıp tek çare aradıkları gizemli bir sır olarak kendilerine yol seçimi yaptıkları yerlerdir. Bende bu gizemli yolda bir kereliğine mahsus o yolda yürüdüm. Çok sevdiğim adam için iranlı medyum Miran Rakel hocadan yardım istedim, Sevdiğim kişiyle aramı canbar büyüsü dedikleri büyü ile hayatımı birleştirmekle kalmayıp evlilik büyüsü ile Temmuz 26 da düğün günü almamıza vesile oldu Allah razı olsun iranlı medyum Miran Rakel hocamdan .

 9. Bu sitede emeği geçen herkes den çok ama çok teşekkür ederim gerçekten çok kaliteli bir site yorum yapan arkadaşlardan da teşekkür ederim bu site sayesinde iranlı medyum Miran Rakel hocamla tanıştım. Canbar büyüsü ile sevgilim ile barıştım sizinde sevdiğiniz kişi aranızda soğukluk varsa iranlı medyum Miran Rakel hocamı gözü kapalı önere bilirim tüm herkese

 10. Almanya Lena

  herkese gute nacht ben Almanya dan Lena iranlı medyum Miran Rakel hoca ile büyü yaptım kocam için canbar büyüsü benim kocamı geri getirdi. Almanya da olan insanlar iranlı medyum Miran Rakel hoca ile büyü yapsın kendisi gerçek bir hocadır. Herkese guten abend

 11. Canbar büyüsü ile istediğim çocuk benim oldu

  Kim derdi böyle bir gün büyülerle bir erkeği elde etme çalışması içine girerim benden size tavsiye siz siz olun büyük konuşmayın öyle biri çıkar ki karşınıza aklınızı başınızdan alır ben kimim burası neresi pozisyonuna alırlar. Başıma geldi de diyorum çok alımlı ve güzel biriyim benim diyen erkeği parmağımda oynatırdım. İstediklerimi almadan da asla peşimi bırakmazdı artık onların bedduası mı tuttu bilmem öyle biri çıktı ki karşıma gözleri yeşim saçları biraz sarı kendinden sarışın bir çocuk bir mekanda arkadaşlarla otururken geldi oda tek başına hemen benim çaprazıma oturdu, mekandaki hiç kimse umrunda değildi sadece söylediği kahveyi içiyor ve elindeki tespih ile uğraşıyordu görür görmez nutkum tutuldu arkadaşlarım bile bana şaşkın şaşkın bakmaya başladılar yıllardır arkadaşız benim böyle tepki vermem çok gariplerine gitti. Haklılar da ben ne aşka inanırdım nede sevgiye ama bu başkaydı gittim yanına konuşmak istedim kabul etti masasına oturduğum an kalbimin sesini duyuyor sandım. Acaba tanışmamızda bir sakınca var mı dedim evet dedi nedir dedim o sakınca bana şöyle bir baktı sen çok civcivli bir tip sin belli ne tanışıp birbirimizi kıralım nede hayal kuralım dedi lütfen arkadaşlarının yanına geri döne bilmen için bir çayımı iç sonra git masana arkadaşların yanlış anlamasın dedi şok oldum tam istediğim bir erkek tipi peki seninle tanışmam için ne yapmam gerek yani tanışmamız için ne olmasını istiyorsun sadece arkadaş olarak konuşacaksak konuşalım dedi diğer türlüsü benim için zararlı yeni bir ilişkiden çıktım çok yorgunum dedi o an anladım ki güven problemi yaşıyor ve beni arkadaş edinip deneyecek ona zarar verir’miyim vermez’miyim diye tamam dedim bende sadece arkadaş olmak için gelmiştim sen yanlış anladın beni numarasını aldım

  3 gün boyunca arkadaş gibi konuştuk alkollü anımda ben buna kendimi açtım mesajda sevdiğimi aşık olduğumu söyledim kabul etmeyip numaramı engelledi ne o mekanda karşılaştık nede başka bir yerde yaptığım hiç bir şeyden ne tat alabiliyordum nede arkadaşlarla dışarı çıkmak istiyordum. Çevremdeki insanların benim sağlık durumumdan şüphe duyup evime geldiler arkadaşlarım ama içlerinde samimi olmadıklarım da vardı. İyi olduğumu görünce bütün hepsi gitti sadece Kübra benimle kaldı biliyordu kim yüzünden neler yaşadığımı bana medyum iranlı medyum Miran Rakel diye bir hocadan bahsetti, saçmalama kızım dedim inanma böyle şeylere deyip konuyu kapattım Kübra da sen bilirsin deyip uzatmadı hiç 1 hafta geçti aklıma Kübra’nın dedikleri geldi. Denemekten zarar gelemez deyip Kübrayı eve davet ettim oda anladı zaten niye çağırdığımı, gelir gelmez bir hafta boşu boşuna zaman kaybettin arıyorum dedi ara dedim haklısın bu hoşlandığım biri değil evlenmek istediğim kişi bunu kaybedemem dedim aradık konuştuk canbar büyüsü vesilesiyle bahsi geçen genç kardeşimizi seninle sonsuz bir ilişki içine almamı istediğine emin misin dedi 3 kez sordu kabul ediyor’musun dedi ediyorum hocam dedim büyü işlemine başladı. 8 gün sonra telefondan beni aradı ve bana karşı haksız davrandığını geçmişinde hayatına giren insanların güven duygusunu kırıp canını yaktıkları için bana’da benimde ona karşı öyle yaklaşmak istediğimi sanmış o yüzden bana öyle davranmış telefonu kapatıp yüz yüze konuşmaya ne dersin dedim kabul etti. O gün bu gün çok güzel bir ilişkimiz var. birbirimize çokta yakışıyoruz, buradan sizlere tek cümlem şu olur benim gibi başınıza böyle bir olay getiren yakışıklı varsa iranlı medyum Miran Rakel hocaya alo dediğiniz an o kişi isterseniz yatak odanızda olur isterseniz evinizin kocası seçimin sizin olduğu yolun tek yön olarak iranlı medyum Miran Rakel hocada olmasını istiyorsanız bir deneyin derim ben denedim başardım sizde bol şanslar .

 12. burak can

  iranlı medyum Miran Rakel hoca üstüne ben hoca tanımam arkadaş kim ne derse desin benim biten yuvamı yıkılan evimi canbar büyüsü dediği büyü ile eskisinden iyi bir hale getirdi.

  Şiddetle tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir