Resimle büyü yapma çeşitleri

Resimle Büyü Yapma Çeşitleri

 

Bir kişinin resmi ile birçok farklı büyü işlemi yapabilen medyumlar bu işlemleri sürekli olarak kullanırlar. Resimle büyü yapma çeşitleri hakkında araştırma yaptığınız zaman siz de aslında bu nesneler ile neler yapılabileceğini kısa zaman içinde görebilirsiniz. Bir kişinin resmine bakarak o kişilerin üzerinde sevgi, aşk, evlilik, ayrılık, soğutma, bağlama veya birçok farklı büyü işleminin etkisinin oluşması sağlanabilir.

Bu işlemler de önemli olan noktalardan biri resmin yakın bir zamanda çekilmiş olmasıdır. Aynı zamanda medyumların bu resimlere okuyacakları tılsımlı sözler de son derece önemlidir. Birçok medyum bu sözleri bilmedikleri için istenen sonucu alamaz ve doğal olarak insanların güvenlerini kazanmaları da sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Resimler Hangi Büyü İşlemlerin de Kullanılabilir?

Medyumlar için büyü işlemlerin de resim kullanmak oldukça yaygın bir durumdur. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de bu tarz nesneler kullanmak oldukça yaygın bir durumdur. Yapılacak olan doğru işlemler ile insanların üzerinde birçok farklı etki oluşabilir. Kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılabilen bu işlemlerden sonra insanlara durumun farkına varamaz ve yaşanan tüm değişimleri tamamen doğru bir şekilde karşılarlar.

Bazı işlemler de resimler yakılarak imha edilir bazı işlemler de ise çok gizli yerlere saklanarak sadece  büyü bozma işlemleri için ortaya çıkarılır. Farklı büyü işlemleri için medyumlardan yardım almak isteyen kişiler zaman kaybını engellemek için mutlaka etki altına almak istedikleri kişilerin resimlerini de önceden temin etmiş olmalıdırlar. Bir kişinin resminin kullanıldığı işlemlerden sonra direk olarak o kişinin bilinçaltına etki edilip düşünceleri kontrol altına alınabilir veya ona çok ciddi zararlar verilebilir. Bu sebeple resimle büyü yapma çeşitleri tahmin edilenden daha fazladır ve etkileri de çok keskin olur.

Ayrıca Kontrol Edin

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Terk edilmek her zaman acı veren ve insanların yaşamlarına bir daha eskisi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir