Başarılı Medyum Haberleri

Medyum seçimleri her zaman için bu alanda hizmet almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında gelmektedir. Özellikle doğru medyumun nasıl seçileceği veya bu kişiler hakkında en doğru bilgilerin nasıl elde edileceğini bilmek insanların sahte medyumlardan da koruyacaktır. Bu sebeple kesinlikle bu bilgilere sahip olmadan hareket etmemek gerekmektedir. Başarılı medyum haberlerinin alınacağı en doğru kaynaklar genellikle forum siteleridir. Burada bir araya gelen insanlar tanıdıkları medyumlar hakkında ki deneyimlerini diğeri insanlar ile paylaşarak kendilerini yönlendirmekte ve en doğru seçimleri yapmaları için kendilerine gerekli bilgileri vermektedirler.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu kişilerin yaptıkları özel işlemler her zaman için kendilerini yaşadıkları toplumların en özel ve en gizemli karakterleri yapmıştır. Doğal olarak insanlar kimi zaman medyumlar ile çalışma fikrine çok sıcak bakmalarına rağmen kimi zaman ise kendilerinden uzak durmanın en doğru karar olduğunu düşünebilmektedirler. Bu mesleğin ne kadar özel olduğunu bilen kişiler de sayıları az olan başarılı medyumlara her zaman büyük bir saygı ile yaklaşmaktadırlar. Meslekleri hakkında sahip oldukları deneyim ile karşılarında ki kişilere gerekli güveni vermeleri gereken bu kişiler ancak bu sayede istedikleri konuma gelebilirler.

Bunun farkında olarak hareket eden birçok medyum yoğun talepler alarak çok farklı yerlerden gelen kişiler yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Özellikle ilk defa bir medyum ile çalışacak olan kişiler için çok daha dikkatli olmaları ve kendilerini bekleyen birçok sahte medyum olduğunu da bilmeleri gerekmektedir. Bu konuda yapılan araştırmalar da nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmeden asla harekete geçmemek gerekmektedir. Eğer güvenilir medyumlar hakkında bilginiz varsa başka kişilere de bu konuda yardımcı olmak istiyorsanız o zaman siz de bu yazının altına yorumunuzu bırakın ve insanların sahte medyumlardan korunmalarına yardımcı olun.

Ayrıca Kontrol Edin

Uzman Medyum Haberleri

En kısa zaman içinde uzman medyumların isimlerini bulmaya ihtiyaçları olan kişiler genellikle bu konuda acele …

6 Yorum Yapıldı

 1. Şahmeran büyüsü iranlı medyum Miran Rakel hoca

  Şahmeran büyüsü yapan medyumlar var ama iranlı medyum Miran Rakel hocanın kendine ait özel tılsımları ile daha başarılı sonuçlar alına bildiğini gördüm ve yaşadım sevgilimle 5 senelik bir ilişki yaşıyorduk ama ne olduysa benden soğumaya başladı ne ben ne ailem bu tavırlarına anlam veremiyorduk. Benim onu aldattığımı düşünüyormuş işin aslını zaten iranlı medyum Miran Rakel hocamla konuştuktan sonra anladım, bende ailemde şok olmuştuk duyunca sevgilim için benden soğusun ve nefret etsin diye büyü yapılmış. Kim bunu neden yapar anlamadım ama ilişkimi kurtarmam gerekiyordu büyü yapılmasını duyduktan sonra bir şekilde bu işten kurtulmak için çareler aradım Allah razı olsun iranlı medyum Miran Rakel hocamdan kendine özel tılsımlarla şahmeran büyüsü ile bizim için yapılan büyüyü bozdu. Başka medyumlar yapabilirler’mi bilmem ama iranlı medyum Miran Rakel hoca bu konuda çok başarılı bir medyum büyüyü bozdu çok şükür sevgilimle eskisi kadar olmasak da büyü altında olmasından daha iyi zamanla inşallah bu durumlarda bitecek. Buna inanıyorum başarılı medyum arayan arkadaşlara da iranlı medyum Miran Rakel hocamla iletişime geçmelerini isterim.

 2. Antalya / Mehmet

  Öncelikle bütün herkese merhaba.

  iranlı medyum Miran Rakel hocayla aşk büyüsü yaptırmıştım bundan 1 ay önce yabancı dil ve edebiyatı okuyorum üst sınıflardan yüzüne bakmaya kıyılmayacak bir kıza gönlümü kaptırdım bana bakmazdı bunu da biliyordum tabi. ama gönül bu bir kere birisi çaldı’mı kurtuluş olmuyor bir kaç kez açılmaya çalıştım ama hiç pas vermedi, derslerime odaklanamıyordum yeme içme resmen kesilmişti. Ama bir çaresi olmalı demi ha bide bu hayatta siz siz olun sakın büyük konuşmayın ben bu büyü gibi işlerin yalan dolan olduğunu sanırdım oda arkadaşım vesile oldu iranlı medyum Miran Rakel hocayla tanıştım. Arkadaşım benim adıma konuşmuş bana sonradan haber verdi, benim durumum ciddiyetini anlamıştı normalde arkamdan iş çevrilmesine uyuz olan bir kişiliğim var babamın oğlu olsa tek kalemde siler atarım ama bu hareket benim iyiliğim için yapılan bir hareketti diğer türlüsünü zaten beklemem.
  iranlı medyum Miran Rakel hocaya yaşadığım duyguları kıza karşı beslediğim büyük ilgiyi anlattım. Benim için aşk büyüsünü yaptı büyü yaptıktan sonra kızda bana karşı küçük bile bir merhaba yoktu. Arkadaşıma bağırıp çağırdım ne işlere soktun bizi sen ne olacak şimdi dur arayalım iranlı medyum Miran Rakel hocaya anlat bunları dedi ama ben eminim ki iranlı medyum Miran Rakel hocanın bir tane bile memnunlukla ayrılan bir hastası yoktur. Sinirli bir şekilde aradım pişman oldum tabi sonradan hocam dedim boş çıktı sizin büyü 2 gün sabret dedi.
  İki gün sonra beni tekrar ara dedi. İki gün geçmeden sabah okulda kantinde otururken kız yanıma geldiği andan itibaren iranlı medyum Miran Rakel hocaya konuşma tavrım yüzünden pişmanlık duyguları yakaladı beni kalemim cebimden düşmüş, kız onu verdi teşekkür edip çay söyledim ikimiz için konuştuk okul çıkışı sinemaya gitmeye karar verdik yurda döner dönmez iranlı medyum Miran Rakel hocayı arayıp ne kadar özür diledim hatırlamıyorum her şeyin başı gerçekten sabırdan geçiyormuş. Şimdi burada yeniden iranlı medyum Miran Rakel hocamdan teşekkür ediyorum hayatımda büyük yeri var Allah razı olsun sizden.

 3. Selin / kapadokya

  Başarılı medyum arayan arkadaşlar inşallah bu yorumum sizlere yardımcı olur.
  Sevgilim ile çok ciddi bir yola baş koyduk kız olduğum halde bir çok hatasına göz yumdum ama aldatmasına susamam tırnağıma değmeyecek bir kız için beni terk etti. Benim tek hatam özelimi açmam oldu evleneceğimizi düşünüp ona inanıp güvendim, benim verdiğim güveni ilgiyi ona kimse vermedi telefonlarımı engelledi sosyal medya hesaplarımı engelledi. Benden kaçabileceğini düşünüyordu ahmak benim adım selin bunu onun yanına bırakamazdım iranlı medyum Miran Rakel hocayı aradım kendisi beni çok iyi tanıyor, anlattım başımdan geçenleri benden ne yapmamı istiyorsun kızım dedi sen onu de bana önce hocam dedim o ikisinin ayrılmasını istiyorum düzenleri bozulsun o pislik kapımda köpek olsun tek isteğim bu dedim telefonu kapattı şaşırdım. dakika sonra geri aradı emin misin diye sordu sana ihanet eden birini neden bir daha senin olması için istiyorsun diye sordu. Seviyorum hocam onu dedim tamam kızım 2 yada 3 hafta kadar sevdiğine kavuşursun ama istersen sadece ayıralım bu ikisini kabul ettim hocamın dediği süreden biraz daha uzun sürdü ama istediğime kavuştum. Arkadaşlarımla sürekli oturduğumuz mekanda oturuyorlardı, görünce çılgına döndüm arkadaşlarım sakinleş diyordu ama sağır gibiydim sanki yarım saat sonra bunlar çok ağır bir tartışma içine girdiler. Sanki biri başımdan aşağıya soğuk buz gibi su serpti bütün herkes onların masaya bakıyordu o kadar mutluydum’ki anlatamam kız basıp gitti mekandan yanına gittim kimse ben değilmiş değil mi dedim ağlayarak boynuma sarıldı. o gün bu gün hiç lafımdan çıkmayan bir dediğimi ikiletme’yen bir adamla birlikteyim.

  Başarılı medyum arayan herkese iranlı medyum Miran Rakel hocamı tavsiye edebilirim

 4. iranlı medyum Miran Rakel hoca evlilik büyüsü

  Erkek arkadaşım ile 2 senelik nişanlı dönemleri yaşadık. Biraz uzun bir süreydi çevremizdeki insanların dahi dikkatini çekmeye başladı, erkek arkadaşım ile bu konuyu ne zaman açsam konuyu değişip başka başka şeyler anlatmaya çalışıyordu beni oyalıyor desem değil terk edecek desem değil ama gereksiz bir korku ile yaşaması bana saçma geliyordu, benimde kendime göre hayallerim var ama nasıl bu adamı evliliğe ikna edebilirim diye düşünüyordum. İnternet’de dolaşırken iranlı medyum Miran Rakel hocanın sitesini gördüm yorumları okurken benim gibi derdi olan bir adam yorum atmıştı. Oda benim gibi sevgilisi evlilikten kaçıyormuş çok dikkatimi çekti. Yorum yaptım bende numaranızı verebilir’misiniz diye bir gün sonra cevap numarası ile geldi aradım gerçekten böyle bir sıkıntınız vardı ve iranlı medyum Miran Rakel hoca halletti doğrumu bu evet dedi tamam deyip kapattım ve hemen iranlı medyum Miran Rakel hocayı aradım. Konuştuk evlilik büyüsü yapılması gerek dedi genellikle böyle sorunlar maddi sıkıntılar yüzünden yaşanıyor kelimesinden sonra neden kaçtığını anladım çünkü sevgilim işsiz ve çalışmıyordu. Hemen yapalım dedim hocam hiç vakit kaybetmeyelim iranlı medyum Miran Rakel hocada bunu kabul etti, ve hiç ummadığım bir yerde sevgilim bana evlenme teklifi etti yakında evleniyoruz inşallah Allah razı olsun hocam sizden.

 5. Selin / kapadokya

  Başarılı medyum arayan arkadaşlar inşallah bu yorumum sizlere yardımcı olur.
  Sevgilim ile çok ciddi bir yola baş koyduk kız olduğum halde bir çok hatasına göz yumdum ama aldatmasına susamam tırnağıma değmeyecek bir kız için beni terk etti. Benim tek hatam özelimi açmam oldu evleneceğimizi düşünüp ona inanıp güvendim, benim verdiğim güveni ilgiyi ona kimse vermedi telefonlarımı engelledi sosyal medya hesaplarımı engelledi. Benden kaçabileceğini düşünüyordu ahmak benim adım selin bunu onun yanına bırakamazdım iranlı medyum Miran Rakel hocayı aradım kendisi beni çok iyi tanıyor, anlattım başımdan geçenleri benden ne yapmamı istiyorsun kızım dedi sen onu de bana önce hocam dedim o ikisinin ayrılmasını istiyorum düzenleri bozulsun o pislik kapımda köpek olsun tek isteğim bu dedim telefonu kapattı şaşırdım. dakika sonra geri aradı emin misin diye sordu sana ihanet eden birini neden bir daha senin olması için istiyorsun diye sordu. Seviyorum hocam onu dedim tamam kızım 2 yada 3 hafta kadar sevdiğine kavuşursun ama istersen sadece ayıralım bu ikisini kabul ettim hocamın dediği süreden biraz daha uzun sürdü ama istediğime kavuştum. Arkadaşlarımla sürekli oturduğumuz mekanda oturuyorlardı, görünce çılgına döndüm arkadaşlarım sakinleş diyordu ama sağır gibiydim sanki yarım saat sonra bunlar çok ağır bir tartışma içine girdiler. Sanki biri başımdan aşağıya soğuk buz gibi su serpti bütün herkes onların masaya bakıyordu o kadar mutluydum’ki anlatamam kız basıp gitti mekandan yanına gittim kimse ben değilmiş değil mi dedim ağlayarak boynuma sarıldı. o gün bu gün hiç lafımdan çıkmayan bir dediğimi ikiletme’yen bir adamla birlikteyim.

  Başarılı medyum arayan herkese iranlı medyum Miran Rakel hocamı tavsiye edebilirim.

 6. Tamda yaşadığım şey bu ailem biliyor kimseye ayrıldık demiyorum aynı evde yaşıyorduk memlekete geldim iki gün sonra beni terk etti şuan sevgilisiyle ve ben çıldırıyorum halen ailem ayrı oldugumuzu bilmiyor ne yapacağımı şaşırdım Hocayı arayıp yardım almak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir