Uzman Medyum Haberleri

En kısa zaman içinde uzman medyumların isimlerini bulmaya ihtiyaçları olan kişiler genellikle bu konuda acele ettikleri için ciddi hatalar yaparak sahte medyumların tuzaklarına düşebilmektedirler. İnsanlar her türlü konuda yardımcı olabilmeleri gereken bu kişiler özellikle meslekleri hakkında gelen tüm sorulara yanıt verip insanların bilgisizliklerini de gidermelidirler. Bilindiği gibi sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalan birçok işi bulunmaktadır. Bu kişiler insanların gerekli araştırmaları yapmamalarını ve bu alan hakkında ki bilgisizliklerini kendi çıkarları için kullanabilmektedirler. Bu duruma düşmek istemeyen kişilerin kesinlikle uzman medyum haberlerini yakından takip edip hangi medyumun kendileri için en doğru seçim olduğunu anlamaları ve bilmeleri gerekmektedir. Bugüne kadar yaptıkları özel işlemler ile insanların en olmaz denilen taleplerini dahi yerine getirmiş olan bu kişiler özellikle kısa zaman içinde sonuç alarak tüm beklentileri tam olarak karşılamayı da bilmelidirler.

İsteyen herkesin kolayca ulaşabilmeleri gereken medyumlar kendilerine gelen talepleri nasıl karşılamaları gerektiği hakkında her türlü bilgiye de tam olarak sahip olmalıdırlar. Bilindiği gibi bu kişiler özellikle manevi enerjilerin harekete geçirildiği vefk, muska veya büyü işlemleri gibi gizemli işlemler hakkında çok sık talepler almaktadırlar. Ancak bu işlemlerin nasıl yapıldığı kadar kolay olmadığını bilmek ve herkesin bu tarz işlemler yapamayacağını da unutmamak gerekmektedir. Kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişilerden sürekli olarak talepler alan medyumlar insanların beklentilerini nasıl karşılayacaklarını bilmeden asla harekete geçme melidirler. Aynı zamanda kendilerine verdikleri bilgiler ile o kişilerin güvenlerini tam olarak kazanmayı da bilmelidirler. Farklı forum sitelerinden uzman medyum haberlerini takip etmek mümkündür ve buralar da yer alan yorumlar insanların seçimlerini kolaylaştırabilir. Bu sebeple siz de bir yorum yaparak insanların sahte medyumlardan korunmalarını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Başarılı Medyum Haberleri

Medyum seçimleri her zaman için bu alanda hizmet almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri …

15 Yorum Yapıldı

 1. iranlı medyum Miran Rakel hoca aşk büyüsü

  Allah’ın selamı üzerinize olsun.

  İlk büyü yaptırma gereksimini iranlı medyum Miran Rakel hocada ile yaşadım ciddi anlamda kendisi bir profesyonel ayırma büyüsü yaptırdım hoşlandığım bir bayan vardı. Kendisi çok alımlı ve güzel biriydi ama ne hikmetse sürekli onları hak etmeyen erkeklerle flört ediyordu, gerçekten çok can sıkıcı bir durum o bayana bir kaç kez hoşlandığımı belli etmek istedim ama bir türlü beni anlamadı aklıma ilk gelen şey büyü yaptırmak oldu iyi ki iranlı medyum Miran Rakel hocayla bunu yaptırdım dememin bir sebebi de şu ki parasını kaptıran çok insan duydum ben çok şükür öyle bir şey yaşamadım. iranlı medyum Miran Rakel hoca ayırma büyüsü sonrasında aşk büyü yaparak istediğim kişi ile birlikte olamam yardımcı oldu. Buradan kendisine sonsuz şükranlarımı sunar ellerinden öperim size de kesinlikle tavsiye ederim.

 2. iranlı medyum Miran Rakel hoca aşk büyüsü

  Kendisi bana göre çok iyi bir medyum olmakla kalmayıp başarılı medyum olmakla bir çok medyumdan ön planda bir çok sitede dolaştım ama onun kadar işini hakkı ile yapan bir medyum ile karşılaşmadım bir kaç medyum aradım ama hepsinin sadece paranın peşinde olduğunu gördüm buradaki medyumlar dan sadece iranlı medyum Miran Rakel hoca ile çalışma içine girdim güzel bir seçim yaptığımın farkına büyüyü yaptırdığım kızın kapımdan ayrılmamasından anladım. İş yerimde sürekli ilgimi çeken bir bayan vardı, onun için aşk büyüsü yaptırdım şimdi iş yerinde de olsun normal hayatta da peşimi bırakmıyor. Teşekkürler iranlı medyum Miran Rakel hocam ellerinizden öperim.

 3. iranlı medyum Miran Rakel hoca ermeni büyüsü

  Ben şahsen sonuç alıp memnun kaldığım bir hocadan bahsetmek istiyorum. iranlı medyum Miran Rakel hocadan ermeni büyüsü yaptırdım, çok başarılı ve uzman bir hoca özellikle ermeni büyüsünde kendisinin tılsımları ile yapması sonucu çok başarılı sonuçlar aldığımı burada söylemek istedim. Sevgilim bana durduk yere parlamalar yaşıyordu hiç suçum yokken konu dönüp dolaşıp benim suçlu olduğuma geliyordu tabi bazen ilişkilerde iki taraftan birinin alt’dan alması gerekir ama bu hep benim olmam gerektiğini gerektirmez bir çok kez sevgilimle oturup konuşmayı denedim tabi ne laf dinler nede başkasını dinler tavırları devam ediyordu, acayip derecede şüphelenmeye başladım şüphelenmemin başlıca sebebi sevgilin bana hiç kullanmadığı davranışları sergilemesi bunun altında bir şeyler var deyip araştırmalar yaptım normal bir kişi büyü etkisinde olduğu zaman çevresine ve kendine fiziksel ve ruhsal zararlar verebileceği sonucuyla karşılaştım medyum sitelerinden dolaşırken iranlı medyum Miran Rakel hoca dikkatimi çekti arayıp konuştuk. hocam böyle böyle bir durum var ne yapmalıyım dedim bakımımızı yaptıktan sonra araştırmalarımın boş çıkmadığını gerçekten sevgilim ve benim için soğutma büyüsü yapıldığını ermeni büyüsü ile bozabileceğini söyledi. Büyü bozma işlemini başlattık dan sonra 1 hafta geçti çok şükür kurtulduk o beladan, iranlı medyum Miran Rakel hoca ben ve sevgilim için koruma büyüsü yaptığını Allah izin vermedikçe sizin ayırmaya çalışanlar çalıştıklarıyla kalacaklar dedi. Arkadaşlar sizlere tavsiye edebileceğim en uzman iranlı medyum Miran Rakel hocadır. Allah razı olsun hocam Bu da hocamın numarası ben buradan ulaştım kendisine sizlerde ulaşabilirsiniz.

 4. iranlı medyum Miran Rakel hoca evlilik büyüsü

  Bir kara sevdanın esiri oldum bu yolda beni yalnız bırakmayan çok kıymetli iranlı medyum Miran Rakel hocam ile evlilik büyüsü yaptırdım. kör kütük aşık olduğum kadın için her şey yapmaya hazır olan ben büyü yaptırmaktan da hiç çekinmedim benim başıma hayatım boyunca böyle bir şey gelmedi sevgilisi için kendilerini binaların en üst katlarından bırakanlara her zaman ön yargı ile yaklaştım. Ne kadar haklı olduklarını başıma gelince anladım aşk dedikleri şey gerçekten hiç ummadığın bir zamanda kapını çala biliyor. çaldığı zamanda kaçış imkansız oluyor benim kapımda çaldı ama tek taraflı bir aşktı. iranlı medyum Miran Rakel hocamdan Allah bin defa razı olsun beni çok ciddi sorunlardan kurtardı bir evlilik büyüsü yaptı. Yaptığı günün 3 hafta sonrasında kendimi düğün salonu ararken buldum hemde bu kız bana bakmaz dediği kişiden oldu yakında iranlı medyum Miran Rakel hocam sayesinde evleniyorum .

 5. gerçek medyum

  İyi akşamlar.
  Çaresiz kaldığım anlarda yardımını nasihat aldığım hocadan yani iranlı medyum Miran Rakel hocam için uzman medyum diye tanıtmak bana gerçekten çok iyi gelir. Bana çok iyiliği dokundu bunun karşılığını nasıl veririm diye düşünüyordum bende bu siteye rastlamam güzel oldu benim hayatımı değiştiren iranlı medyum Miran Rakel hocam bu yorum az gelir yaptığınız yardımlar için sevgilimle ayrılmama engel oldunuz onu ne kadar sevdiğimi bildiğinizi biliyorum saatlerce benim için zamanınızı ayırdınız. Allah razı olsun iranlı medyum Miran Rakel hocamın numarasını bırakıyorum buraya eminim bana yardımcı olduğu kadar sizlere de olur.

 6. iranlı medyum Miran Rakel hoca bağlama büyüsü

  Nişanlımla ayrılıp yeniden barıştık ama ayrılırken birbirimize çok ağır kelimeler kullandık diye aramızdaki aşkı sevgiyi biraz yaralar gibi olduk. birbirimize karşı çok soğuk davranıyorduk, haliyle eski neşemiz ve huzurumuzdan eser kalmamıştı. eğer o şekilde devam etseydik bu sefer sonu barışmakla olmayıp komple bitecekti bunu biliyordum bir şeyler yapmam gerekiyordu ama ne diye düşünüp durdum. Çevremden yardım almayı çok istedim ama kafama yatan fikirler bir türlü bulamadım medyum büyücü gibi inançlara benim ufak dahi olsa inancım yoktu ama denemekten zarar gelmez deyip medyum arayışında bulundum.

  iranlı medyum Miran Rakel hocayı buldum ismi beni daha çok kendine yaklaştırdı, ıraklı olmasından dolayı kendisiyle büyü yaptırmak istedim bana bağlama büyüsü yapacağını sevgilimle aramızdaki sorunların kalkacağını söyledi pek inanmadım. Büyüde en çok bir niyet iki inanç kuvvetli olması gerekiyormuş, bende istemeye istemeye biraz inandırdım kendimi aradan 9 gün geçti. sevgilimle aynı durumda devam ediyoruz iranlı medyum Miran Rakel hocayı aradım hocam büyü tutmadı galiba sabret bekle dedi bende sözünü dinledim 15 gün sonra sanki sevgilimi alıp götürmüş yerine bam başka halden anlayan kadir kıymet bilen birini bana geri getirmişlerdi.

  Aklım beynim durmuştu sevgilim karşımda oturmuş bana neyin var neden bugün böylesin anlat belki yardımcı olabileceğim bir durumdur diyor. Bende aklımdan geçen ulan harbiden bu büyü işleri doğruymuş deyip iranlı medyum Miran Rakel hocaya dualar ediyorum uzman medyum diye ben buna derim işte Allah razı olsun iranlı medyum Miran Rakel hocadan

  • Sizinle görüşebilir miyim, yorumunuzu okudum sizinle mutlaka gorusmeliyim.iletisim kurabilmemiz mumkunmu

 7. iranlı medyum Miran Rakel hoca

  Merhaba sabah şerifleriniz hayrola, uzman medyum arayan arkadaşlarıma iranlı medyum Miran Rakel hocamı önerebilirim eşim ile beni barıştırdı. Tabi konuşarak değil büyü yoluyla konuşarak halledilebilir bir konu değildi buradan ayrılma konumuzu bahsetmek istemiyorum ama imkansızı buluş bir evliliği halleden iranlı medyum Miran Rakel hocadan Allah razı olsun ne diyebilirim’ki bunun üstüne evliliğimi kurtardı en önemlisi 2 çocuğum var annesiz büyümelerine engel oldu.

 8. iranlı medyum Miran Rakel hoca aşk büyüsü

  Nişanlımla gayet güzel ve seviyeli bir ilişkimiz vardı. Evlilik masrafları ortaya çıkana kadardı tabi insan sevdiklerinin gerçek yüzünü darda kaldığı zaman daha iyi anlıyormuş nişanlımla ne kadar baş başayken ailemin maddi durumundan bahsetsem olur aşkım abartmayız sade bir düğün yaparız diyor ailesi ile birlikte olunca fiyatlar bir anda benden çok uzak bir durumda oluyordu anlamıyordum neden böyle yapıyor bana farklı ailesine farklı neden davranıyor. Baktım böyle olacağı yok oturdum bak benim bu kadar param var ona göre alışverişleri ayarla zorlama beni dedim bir kere evleniyoruz ondada bırak her şeyin en güzeli olsun dedi haklıydı da kendi bakış açısından 3 gün konuşmadık, tabi aramızda olan tartışma da tetiklemişti bizi şu aşk sevgi olaylarında gurur girdiği an ilişki bir anda can çekişmelere başlıyormuş.
  Gerçekten bunu da yaşadım birbirimizi bu dünyada her şeyden çok seven bizim aramıza para denilen şeytan icadı girdi, aklım almıyordu gerek var’mı gerçekten para yüzünden güzelim bir muhabbetin bölünmesine aramızdaki buzları kaldırmanın tek yolu bir medyumla büyü yaptırmaktı benim uzman medyum aramamda iranlı medyum Miran Rakel hoca ile karşılaştım bir bir söyledim iranlı medyum Miran Rakel hocama biraz muhabbet ettik bana bu işin günahını anlattı, almak istediğim güzel sonuçların hayatımda bulunacağı güzellikleri anlattı bende kabul ettim. iranlı medyum Miran Rakel hocam hiç aramamı ve mesaj dahi atmamamı istedi aşk büyüsü yaptığını ve şiddetli bir özlem içinde olana kadar hiç arama o seni arayacak ve güzel bir ilişkiye para gibi bir araç gereci takmadan birlikteliğimize devam edeceğimizi söyledi bende ne dediyse aynısını yaptım hocamın ay sonra aramızdaki soğukluk tamamen kalkmış ikimizinde maddi durumlarına uygun bir salon tutuldu adetlerimiz de aynı şekilde yarine getirildi şimdi bu salgının bitmesini bekliyoruz evlilik için gün saymamız da iranlı medyum Miran Rakel hocamın çok büyük emeği var tabi benimde var ama iranlı medyum Miran Rakel hocam kadar değil teşekkür ederim iranlı medyum Miran Rakel hocam Allah sizden razı olsun.

 9. Ayırma büyüsü iranlı medyum Miran Rakel hoca

  Eşimle ilişkimiz çok güzel devam ediyordu, 3 çocuğum var üniversiteye hazırlandıkları için son zamanlarda eşimle aramızda geçen problemleri hiç bir zaman belli etmek istemedim. Ama adım gibi eminim ki bir kadın vardı hayatında işten ne zaman gelse prensesler nerede deyip kızlarla oturup o gün ne yaptıklarını derslerini sorardı uyuduklarında baş uçlarına paralarını koyar gelip bana sarılır uyurdu. Birden bire büyük değişiklikler oldu çocuklarla sohbeti nadır yapıyor benimle hiç ilgilenmemeye başladı, içimde hep beni yeyip bitiren bir şüphe vardı, boş değildi bu şüphem. yine işten yorgun geldiği bir gün telefonunu masanın üstüne bırakıp duş almaya girdi.

  O duşa girdikten sonra telefonuna kayıtlı olmayan bir numaradan mesaj geldi. Bakmakla bakmamak arasında düşündüm durdum sonra bakıp ya içimdeki şüpheyi öldürecektim yada gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmişti. Tuş kilidini biliyordum ama bu güne kadar hiç eşimin telefonunu kurcalama gibi bir huyum yoktu. Ve korktuğum şey başıma geldi, bir kadın mesaj atmıştı aşkım yarın aynı saate bana gelmeni bekliyorum diye beynim durdu ağlamaya başladım. Bunları yazarken bile çok kötü oluyorum ama insandır deyip hata yapabilir düşüncesine 1 hafta sonra karar verdim eşim duştan çıktıktan sonra ne oldu niye ağlıyorsun dedi o an ondan kadar çok tiksiniyordum ki kin ve nefretle baktım elimde telefonunu görünce anladı eşek değil ya hemen üstünü başını giyip çıkıp gitti evden 3 çocuğum var 3 de karşımda oturuyordu.

  Kızlarım rüyama girdiler anne bizi üzme ne olur diye ağlıyorlardı sabah olduğu zaman ne yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum iranlı medyum Miran Rakel hocamı aradım konuştuk biraz hocamla konuşurken’de kendimi tutamayıp ağladım çünkü ben bunu hak etmemiştim. iranlı medyum Miran Rakel hocamdan Allah razı olsun beni dinledi sakinleştirdi, yaklaşık bir buçuk saat bana vaktini ayırdı büyü yaptırmak isteğimi dahi unutmuştum hocamın konuşmalarından sonra ama mecbur kaldığım için yaptıracaktım diğer türlü halledilebilecek bir konu olsa oturur konuşurduk ama 15 senelik bir evlilik söz konusu olunca her şey yapabilecek biri oluyor insan ayırma büyüsü ile o kadından eşimi kurtardım.

  Bazen düşünüyorum acaba iranlı medyum Miran Rakel hocamla bu işi yapmasaydım yine istediğim sonuç olurmuydu o kadını terk edip yeniden yuvasına ailesine döner miydi acaba ben eşim için değil çocuklarımın geleceği mutlulukları için katlandım ve bunu unutmaya çalışıyorum kızlarım 3 de üniversiteyi kazandı çok şükür gerisi zaten umurumda değil varsa sizinde benim derdim gibi bir derdiniz iranlı medyum Miran Rakel hocamı tavsiye edebilirim. buraya numarasını bırakıyorum herkese iyi geceler tüm derdi sıkıntısı olan kardeşlerimin Allah yar yardımcısı olsun

 10. Acil medyum arıyorum

  Cümleten Selamünaleyküm.

  Arkadaşlar bana çok ama çok acil işinde iyi olan bir medyum lazım lütfen Allah rızası için bana bir yardımcı olacak birisi yok mu, sevgilimle ayrıldım ailelerimiz ayrıldığımızı duymadan bizim tekrar barışmamız lazım lütfen bir yuvanın yıkılmamasına vesile olacak bu kişi.

  • İstanbul / Burak

   Ve aleykümselam çok büyük geçmiş olsun kardeşim yorumun üç gündür boş kimse yorum yapmamış hayırlısı buymuş belkide sana iranlı medyum Miran Rakel hocayı tavsiye edebilirim kendisi gayet başarılı ve çok uzman birisidir. Ben Almanya da yaşayan birisiyim cidden buralarda medyum bulmak çok zor Türkiye deki her medyuma da güvenmek zor benimde senin gibi bir derdim vardı Süryani büyüsü ile halletim iranlı medyum Miran Rakel hocamın özellikle Süryani büyüsü üzerinde çok uzman birisi olduğunu söylemek isterim sana numarasını üstede bir arkadaş vermiş istersen bir ara derdini anlat kesin yardımcı olur sana hatta o senin ona ulaşmak istediğini dahi hisseder. Bu sözlerimi aradıktan sonra daha iyi anlarsın kardeşim. İstanbul kağıt haneden Burak aracılığıyla size ulaştım dersen daha yakın davranır sana ben bu yorumunu hocama gösteririm selamımı söylediğin zaman anlar zaten İyi geceler.

  • Selin karabulut

   Bence de iranlı medyum Miran Rakel hocamla konuşmanı bende isterim

 11. Koruma büyüsü bozan iranlı medyum Miran Rakel hoca

  Merhaba herkese.

  Ben o kadar dolandırıldım ki tek amacım sadece bir kızı kendime aşık etmekti. Ama hangi hoca ile konuştum’sa sadece para peşinde oldular, ama yılmadım çünkü o kızı istiyordum başıma taç edip evimin kadını yapmak istiyordum medyumların sitelerinde gezinirken bir hoca dikkatimi çok çekti. ondan yardım isteyenlerle nasıl sıcak kanlı tatlı dilli konuştuğunu görünce ilgimi daha çok çekmeye başladı. iranlı medyum Miran Rakel hocadan başka kimseyle büyü falan işlerine girmek istemedim zaten telefon numarasından ulaşıp istediğim kızın bilgilerini verdim, aradan yarım saat kadar bir süre geçti. Hocam geri dönüş yaptı tamam dedim herhalde büyü yapmaya başlayacak diye ama kızın üzerinde koruma olduğunu söyledi nasıl bir koruma bu hocam geçmişte aile büyükleri yaptırmış. Kızın böyle anlar yaşamaması için iranlı medyum Miran Rakel hocam benden yemin etmemi istedi onu üzmeyeceğime kırmamam için ve en önemlisi onu terk etmemem için deli gibi istediğim bir kızı neden terk edeyim yeminimi ettim ama neden böyle bir yemin ettiğimi bilmiyordum kıymetli hocam kızın üstündeki korumayı bozup aşk büyüsü yaptı. Buluşmalar çay yemek derken biz iyiden iye güzel bir ilişkiye adım atmaya başladık iranlı medyum Miran Rakel hocamı arayıp şükranlarımı sundum ama aklıma takılan ettiğim yeminler vardı, sordum hocam bana neden yemin ettirip öyle büyü yaptınız diye evladım sen bu kızdan ayrılırsan canına kıyar üzersen üzülür ama seni bırakmaz onu kırarsan kırılır ama sana karşı hep güler yüzlü olur. Bunları yaşayacakken senin böyle bir kızı hak edip etmemen bir yemine bağlı ve sende bunu kafana takıyorsun unutma Seninle birlikte olmasında yardımcı olduysam ayırmakla da günümü geçiririm o kızı sev ve üzme Allah hep sizinle oldun dedi ve telefonu kapattı. Sahtekar hocalara kaptırdığım paraları bile iranlı medyum Miran Rakel hocamın sadakası olsun diye helal ettim bende Kazanmak isteyen iranlı medyum Miran Rakel hocamla bir yola girer buradan sakın reklamını yapıyorum sanmayın benim tek amacım benim gibi paranızı kaybetmeyin o paranın kat ve kat fazlasını hak eden hocalarla problemlerinizi çözün iranlı medyum Miran Rakel hoca

 12. Sivaslı

  İranlı medyum Miran Rakel hocada çok başarılı ve her büyüde uzman bir medyum ayırma büyüsü ile hiç sevmediğim bir çifti ayırdım büyü yaptıktan sonra iki aile birbirine düşman oldu ben hiç beklemiyordum bu kadar olayların ilerleyeceğini ama olsun bunu da istedim ama gerek duymadım iranlı medyum Miran Rakel hocanın uzmanlığı da tamda bu işte siz bir istesiniz o size on verir. siz az istersiniz o size çok verir bence medyumlar arasında uzman medyum konusunda iranlı medyum Miran Rakel hoca üstüne ne medyum tanırım nede hoca sizlere de şiddetle tavsiye ederim özellikle birini ayırıp yada aşık edecekseniz tek adres iranlı medyum Miran Rakel hocadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir